Dnešní utkání skončilo remízou 1:1. Oba góly jsme mohli vidět ve druhém poločase, kdy v padesáté minutě otevřel skóre Baroš a čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal na 1:1 Cox, který byl na hrací ploše patnáct minut. Češi zanechali dobrý výkon, ale ztráta vítězství chvíli před koncem zápasu zamrzí. Ode mě je to dnes všechno a přeji Vám dobrou noc.
90+1
Do zakončení se dostal Kolář, ale jeho hlavičce scházela přesnost.
90
Sudí nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Češi budou zahrávat rohový kop.
90
McClean nacentroval míč do pokutového území, kde míč do náruče lapil pozorný Čech.
89
Hübschman přenesl hru na Limberského, ten poslal povedený centr do pokutového území, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
88
Ze hry odešel Rezek, nahradil ho Pekhart.
86
Irsko právě vstřelilo branku! Po chybě Koláře se míče ujal SIMON COX, který obehrál Sivoka a nakonec pokořil i Čecha, kterému prostřelil míč mezi nohama až do brány.
86
Do zakončení z větší vzdálenosti to zkusil Lafata, ale jeho střele chyběla razance a přesnost.
85
Kolář dostal přesnou přihrávku od Rezka, ale pak o míč přišel.
84
McClean mohl jít do zajímavé pozice, ale uvízl v ofsajdu, a tak celá akce skončila.
83
Rajtoral obehrál dva protihráče a přihrál do pokutového území na Lafatu, ten sice vystřelil, ale jeho střele chyběla přesnost.
82
Sivok vybojoval míč v blízkosti Čechovy brány.
81
Další centrovaný míč uklidil do náruče Čech.
81
Hunt zakroutil centr na zadní tyč, ale tento centr byl přetažený.
80
Irové kombinují na soupeřově polovině, ale Češi jejich hru aktivně napadají.
80
Autové vhazování vybojoval Hunt, ale Češi vybojovali míč zpět pro sebe.
79
Ze hry odešel McGeady, nahradil ho McClean.
77
Výborný obranný zákrok předvedl Čech, který cítil nebezpečí, a tak okamžitě vyběhl z brány a míč odkopl do bezpečí.
77
Nesmyslně přišel o míč Kolář, ale jeho spoluhráči míč vybojovali zpět na své kopačky.
76
Češi budou zahrávat autové vhazování.
75
Rajtoral obehrál dva protihráče a dostal se do pokutového území, kde přihrával, ale bohužel nepřesně.
74
O'Dea se dopustil faulu, ale obešel se bez karetního trestu.
73
Rajtoral kombinuje s Plašilem, nyní jsou však u míče domácí hráči.
73
Keane předal svoji kapitánskou pásku brankáři Givenovi.
71
Ze hry odchází také Long, nahrazuje ho Walters.
71
Ze hry odešelí Keane, kterého nahradil Cox.
70
Andrews si připravil míč na střelu a zakončil asi z dvaceti metrů, ale přesně do míst, kde byl připravený Čech.
68
Irové zahrávali volný přímý kop, k míči se dostal McGeady, který nacentroval míč do pokutového území, kde hlavičkoval O'Dea přímo do Čechovy náruče.
67
Zahraje si také Pilář, který nahradil Petrželu.
67
Ze hry odchází Gebre Selassie a nahradí ho debutant Rajtoral.
66
Petržela vybojoval autové vhazování.
66
Češi kombinují na své polovině, Kadlec zapojil do hry i Čecha, který našel přesnou přihrávkou Sivoka.
65
Češi kombinovali ve středu hřiště, ale Limberský si špatně zpracoval míč, a tak se míče zhostili domácí hráči.
63
Zahraje si také Hunt, který nahradí Whelana.
63
Také Irové střídají. Z hrací plochy odešel Duff, nahradil ho Green.
62
Hübschman s Kolářem napadali svého soupeře a vybojovali míč.
62
Limberský kombinuje na levé straně s Rezkem.
61
O'Shea nacentroval míč na zadní tyč, kde míč do bezpečí odhlavičkoval Gebre Selassie.
60
Barošova dnešní branka byla jeho čtyřicátou trefou v reprezentaci.
59
Ze hřiště odchází také autor dnešní branky Baroš, nahrazuje ho Lafata.
59
Z hrací plochy odešel Štajner, nahradil ho Kolář.
58
Hned trojice hráčů ohrožovala Givenovu branku. První se dostal do zakončení Plašil, pak zkoušel nůžky Baroš a nakonec zakončil Rezek, jeho střela minula Givenovu levou tyč.
57
McGeady našel přesnou přihrávkou Longa a ten okamžitě přihrával na volného Duffa, který pálil asi z osmnácti metrů, ale jeho střela byla velmi nepřesná.
56
Centrovaný míč do pokutového území odvrátil do bezpečí Sivok.
56
Limberský fauloval Duffa, a tak domácí dostali výhodu volného přímého kopu.
55
Irové napadají rozehrávku českých hráčů, pro faul si došel Kadlec.
54
McGeady nacentroval míč na zadní tyč, ale tento centr nikoho ze spoluhráčů nenašel.
54
Další autové vhazování pro Iry.
53
McGeady vybojoval autové vhazování.
52
McGeady opět nacentroval míč do pokutového území, ale i tentokrát pozorný Čech míč lapil.
52
McGeady přesprintoval Gebre Selassieho a nacentroval míč do pokutového území, kde byl připravený Čech.
50
Česko právě vstřelilo branku! Rezek na sebe nalákal tři obránce a parádně našel přesnou přihrávkou MILANA BAROŠE, který míčem obhodil gólmana Givena.
50
Do protiútoku pospíchal Petržela, ale v pokutovém území o míč přišel. Pak ještě pálil Hübschman, ale nastřelil pouze obránce.
49
První irský kop byla malina pro Čecha.
49
Irové budou zahrávat rohový kop.
47
V ofsajdové pozici se ocitl Keane, a tak celá akce Irů skončila.
46
Do druhého poločasu nezasáhne zraněný Jiráček, nahradil ho Hübschman.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
V prvním poločase jsme mohli sledovat pohlednou hru, které chyběl vstřelený gól. Oba týmy si vytváří šance, ale zatím chybí právě koncovka. Uvidíme, zda ve druhém poločase se dočkáme nějakého vstřeleného gólu a zda trenéři udělají změnu v sestavě.
45+3
Jiráček odchází v doprovodu lékaře z hrací plochy. Jiráček se drží za bok.
45+2
S Jiráčkem to nevypadá dobře.
45+1
Na hrací ploše zůstal ležet Jiráček, sudí přerušil hru.
45
Sudí nastavil jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45
Na hranici šestnáctky si zpracoval míč na střelu Rezek, Given musel jeho střelu vyrážet! Škoda, že nikdo z jeho spoluhráčů nebyl v jeho blízkosti, aby mohl míč dopravit do sítě.
44
Pro faul si přišel Keane, Irové okamžitě rozehráli. Míč na střelu si připravil Andrews, ale nastřelil pouze bránícího hráče.
43
Češi se opět usadili na soupeřově polovině, ale celá akce skončila u Petržely, který přihrával nepřesně.
41
Češi kombinovali na soupeřově polovině, ale do zakončení se ani jeden z hráčů nedostal.
40
Do zakončení se dostal Baroš, ale jeho střela byla spíš přátelským pozdravem pro Givena.
40
Štajner nacentroval míč na zadní tyč, ale Baroš se k míči nedostal.
39
Ošetřený Andrews je opět ve hře.
39
Hra po krátkém přerušení opět pokračuje.
37
Sudí přerušil hru. Na hrací ploše zůstal ležet Andrews.
36
Jiráček poslal přesnou přihrávku na Limberského, ten ale jeho úmysl první nepochopil, ale vybojoval alespoň autové vhazování.
35
Míč vybojoval Štajner a poslal přihrávku na Petrželu, ale přihrávka byla příliš dlouhá.
34
Limberský po spolupráci s Jiráčkem nacentroval míč do pokutového území, ale do zakončení se ani jeden z hráčů nedostal.
33
Češi se usadili v blízkosti Givenovy brány, ale Irové se ubránili.
32
Plašilovi se centr vůbec nepodařil a do protiútoku mohli jít domácí hráči, ti ale o míč přišli.
31
Gebre Selassie vybojoval rohový kop.
30
Gebre Selassie přihrál Sivokovi a Češi kombinují na své polovině.
30
Pro faul si došel Petržela.
29
Štajner přihrával míč z otočky na Petrželu, ten ale Štajnerův úmysl nepochopil.
29
Sivok odevzdal míč domácímu týmu.
28
Whelan poslal dlouhou přihrávku do pokutového území, ale Čech hru správně přečetl a došel si pro míč.
27
Plašil zahrával rohový kop, k hlavičce se dostal Kadlec, ale mířil nepřesně.
27
Whelan je po krátkém ošetření zpět na hrací ploše.
26
25
Limberský si připravil míč na pravačku, ale trefil pouze bránícího hráče.
24
V gólové situaci se ocitl Baroš, který si nedokázal zpracovat míč a zakončit.
23
Čeští hráči kombinují na polovině soupeře.
22
Whelan je ošetřován.
15
V gólové situaci se ocitl Keane, který stihl dlouhý pass za obranu, zpracoval so míč a zakončil, ale vynikající Čech jeho pokus zlikvidoval!
14
Plašilova přihrávka na Jiráčka byla nepřesná, a tak jsou u míče domácí hráči, kteří kombinují na své polovině.
12
Do zajímavé šance se dostal Keane, ale hlavou míč do brány neuklidil.
11
Po faulu na Longa budou zahrávat Irové volný přímý kop.
11
Po Rezkově chybě se zmocnili míče domácí hráči.
10
Gebre Selassie vybojoval míč a na levé straně kombinuje Jiráček se Štajnerem.
10
Plašil je v pořádku a pokračuje ve hře.
9
Keane přihrával do pokutového území, ale Češi se ubránili.
9
Na hrací ploše zůstal ležet Plašil.
8
Kadlec kombinuje se Sivokem. Do hry zapojili Čecha, který míč odkopl, do zakončení se dostal Rezek, ale pálil nepřesně.
6
Rezek napadal Givena, který musel hrát nohama a málem se to českému týmu vyplatilo! K odraženému míči se dostal Štajner, ale Given svoji chybu napravil a rychle míč lapil do rukavic!
5
Gebre Selassie vybojoval míč a přesnou přihrávkou našel Petrželu, ten si pak s Gebre Selassiem nerozuměl, ale jejich sopluhráči vybojovali alespoň autové vhazování.
4
Plašil si špatně zpracoval míč, a tak o něj přišel.
3
Z rohového kopu nic nebylo, ale Češi jsou stále před Givenovou brankou.
3
Parádní akci předvedl Štajner, který našel přesnou přihrávkou Baroše, ten mu vrátil míč pod sebe a Štajner chtěl nacentrovat míč na zadní tyč, ale vybojoval rohový kop.
2
Češi vybojovali první rohový kop, ze kterého branku nevytěžili.
1
Čech si připsal první zákrok. Long stihl centr na zadní tyči a hlavičkoval, ale Čech chytá!
1
-2
Kapitánskou pásku na straně domácích oblékl Keane a na straně hostů Čech.