SP 2021/2022

23.10. • 10:00
Obří slalom žen, 1. kolo, Sölden Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI)
23.10. • 13:15
Obří slalom žen, 2. kolo, Sölden Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
24.10. • 10:00
Obří slalom mužů, 1. kolo, Sölden Vítěz: R. Leitinger (AUT)
24.10. • 13:30
Obří slalom mužů, 2. kolo, Sölden Vítěz: M. Odermatt
13.11. • 17:00
Paralelní obří slalom žen, Lech / Zürs Vítěz: A. Slokarová (SLO)
14.11. • 16:00
Paralelní obří slalom mužů, Lech / Zürs Vítěz: Ch. Hirschbühl (AUT)
20.11. • 10:30
Slalom žen, 1. kolo, Levi Vítěz: P. Vlhová (SVK)
20.11. • 13:30
Slalom žen, 2. kolo, Levi Vítěz: P. Vlhová (SVK)
21.11. • 10:30
Slalom žen, 1. kolo, Levi Vítěz: P. Vlhová (SVK)
21.11. • 13:30
Slalom žen, 2. kolo, Levi Vítěz: P. Vlhová (SVK)
27.11. • 20:15
Sjezd mužů, Lake Louise Vítěz: M. Mayer (AUT)
28.11. • 15:45
Slalom žen, 1. kolo, Killington Vítěz: P. Vlhová (SVK)
28.11. • 18:45
Slalom žen, 2. kolo, Killington Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
2.12. • 19:45
SuperG mužů, Beaver Creek Vítěz: M. Odermatt (SUI)
3.12. • 18:45
SuperG mužů, Beaver Creek Vítěz: A. Kilde (NOR)
3.12. • 20:30
Sjezd žen, Lake Louise Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
4.12. • 19:00
Sjezd mužů, Beaver Creek Vítěz: A. A. Kilde (NOR)
4.12. • 20:30
Sjezd žen, Lake Louise Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
5.12. • 18:30
SuperG žen, Lake Louise Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
11.12. • 09:30
Obří slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere Vítěz: M. Odermatt (SUI)
11.12. • 10:30
SuperG žen, St. Moritz Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI)
11.12. • 13:00
Obří slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere Vítěz: M. Odermatt (SUI)
12.12. • 09:30
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere Vítěz: C. Noël (FRA)
12.12. • 11:10
SuperG žen, St. Moritz Vítěz: F. Brignoneová (ITA)
12.12. • 13:00
Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere Vítěz: C. Noël (FRA)
17.12. • 11:45
SuperG mužů, Val Gardena Vítěz: A. A. Kilde (NOR)
18.12. • 10:30
Sjezd žen, Val d'Isere Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
18.12. • 11:45
Sjezd mužů, Val Gardena Vítěz: B. Bennett (USA)
19.12. • 10:00
Obří slalom mužů, 1. kolo, Alta Badia Vítěz: M. Faivre (FRA)
19.12. • 11:00
SuperG žen, Val d'Isere Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
19.12. • 13:30
Obří slalom mužů, 2. kolo, Alta Badia Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
20.12. • 10:00
Obří slalom mužů, 1. kolo, Alta Badia Vítěz: M. Odermatt (SUI)
20.12. • 13:30
Obří slalom mužů, 2. kolo, Alta Badia Vítěz: M. Odermatt (SUI)
21.12. • 10:00
Obří slalom žen, 1. kolo, Courchevel Vítěz: M. Shifrrinová (USA)
21.12. • 13:00
Obří slalom žen, 2. kolo, Courchevel Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
22.12. • 10:00
Obří slalom žen, 1. kolo, Courchevel Vítěz: S. Hectorová (SWE)
22.12. • 13:00
Obří slalom žen, 2. kolo, Courchevel Vítěz: S. Hectorová (SWE)
22.12. • 17:45
Slalom mužů, 1. kolo, Madonna di Campiglio Vítěz: C. Noël (FRA)
22.12. • 20:45
Slalom mužů, 2. kolo, Madonna di Campiglio Vítěz: S. Foss-Solevåg (NOR)
28.12. • 10:00
Obří slalom žen, 1. kolo, Lienz Vítěz: T. Worleyová (FRA)
28.12. • 11:30
Sjezd mužů, Bormio Vítěz: D. Paris (ITA)
28.12. • 13:00
Obří slalom žen, 2. kolo, Lienz Vítěz: T. Worleyová (FRA)
29.12. • 10:00
Slalom slalom žen, 1. kolo, Lienz Vítěz: P. Vlhová (SVK)
29.12. • 11:30
SuperG mužů, Bormio Vítěz: A. A. Kilde (NOR)
29.12. • 13:00
Slalom slalom žen, 2. kolo, Lienz Vítěz: P. Vlhová (SVK)
4.01. • 12:30
Slalom žen, 1. kolo, Záhřeb Vítěz: P. Vlhová (SVK)
4.01. • 16:05
Slalom žen, 2. kolo, Záhřeb Vítěz: P. Vlhová (SVK)
6.01. • 13:00
Slalom mužů, 1. kolo, Záhřeb
8.01. • 09:30
Obří slalom žen, 1. kolo, Maribor Vítěz: S. Hectorová (SWE)
8.01. • 10:30
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden Vítěz: M. Odermatt (SUI)
8.01. • 12:30
Obří slalom žen, 2. kolo, Maribor Vítěz: S. Hectorová (SWE)
8.01. • 13:30
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden Vítěz: M. Odermatt (SUI)
9.01. • 09:30
Slalom žen, 1. kolo, Maribor Vítěz: W. Holdenerová (SUI)
9.01. • 10:30
Slalom mužů, 1. kolo, Adelboden Vítěz: F. Gstrein (AUT) a M. Feller (AUT)
9.01. • 12:30
Slalom žen, 2. kolo, Maribor Vítěz: P. Vlhová (SVK)
9.01. • 13:30
Slalom mužů, 2. kolo, Adelboden Vítěz: J. Strolz (AUT)
11.01. • 18:00
Slalom žen, 1. kolo, Flachau Vítěz: P. Vlhová (SVK)
11.01. • 20:45
Slalom žen, 2. kolo, Flachau Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
13.01. • 12:30
SuperG mužů, Wengen Vítěz: M. Odermatt (SUI)
14.01. • 12:45
Sjezd mužů, Wengen Vítěz: A. Kilde (NOR)
15.01. • 10:45
Sjezd žen, Zauchensee Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI)
15.01. • 12:30
Sjezd mužů, Wengen Vítěz: V. Kriechmayer (AUT)
16.01. • 10:15
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
16.01. • 11:30
SuperG žen, Zauchensee Vítěz: F. Brignoneová (ITA)
16.01. • 13:30
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen Vítěz: L. Braathen (NOR)
21.01. • 11:30
Sjezd mužů, Kitzbühel Vítěz: A. A. Kilde (NOR)
22.01. • 10:15
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel Vítěz: A. Vinatzer (ITA)
22.01. • 11:30
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
22.01. • 13:45
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel Vítěz: D. Ryding (GBR)
23.01. • 11:45
SuperG žen, Cortina d'Ampezzo Vítěz: E. Curtoniová (ITA)
23.01. • 13:30
Sjezd mužů, Kitzbühel Vítěz: B. Feuz (SUI)
25.01. • 10:30
Obří slalom žen, 1. kolo, Kronplatz Vítěz: P. Vlhová (SVK)
25.01. • 13:30
Obří slalom žen, 2. kolo, Kronplatz Vítěz: S. Hectorová (SWE)
25.01. • 17:45
Slalom mužů, 1. kolo, Schladming Vítěz: K. Jakobsen (SWE)
25.01. • 20:45
Slalom mužů, 2. kolo, Schladming Vítěz: L. Strasser (GER)
29.01. • 11:30
Sjezd žen, Garmisch-Partenkirchen Vítěz: C. Sutterová (SUI)
30.01. • 11:30
SuperG žen, Garmisch-Partenkirchen Vítěz: C. Hütterová (AUT), F. Brignoneová (ITA)
26.02. • 09:30
Slalom mužů, 1. kolo, Garmisch-Partenkirchen Vítěz: T. Nef (SUI)
26.02. • 10:30
Sjezd žen, Crans-Montana Vítěz: E. Ledecká (CZE)
26.02. • 12:30
Slalom mužů, 2. kolo, Garmisch-Partenkirchen Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
27.02. • 09:10
Slalom mužů, 1. kolo, Garmisch-Partenkirchen Vítěz: L. Meillard (SUI)
27.02. • 10:00
Sjezd žen, Crans-Montana Vítěz: P. Nuferová (SUI)
27.02. • 12:30
Slalom mužů, 2. kolo, Garmisch-Partenkirchen Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
4.03. • 11:30
Sjezd mužů, Kvitfjell Vítěz: C. Alexander (CAN) a N. Hintermann (SUI)
5.03. • 10:00
SuperG žen, Lenzerheide Vítěz: R. Miradoliová (FRA)
5.03. • 11:30
Sjezd mužů, Kvitfjell Vítěz: D. Paris (ITA)
6.03. • 10:00
Obří slalom žen, 1. kolo, Lenzerheide
6.03. • 11:00
SuperG mužů, Kvitfjell Vítěz: A. A. Kilde (NOR)
6.03. • 13:30
Obří slalom žen, 2. kolo, Lenzerheide Vítěz: T. Worleyová (FRA)
9.03. • 17:45
Slalom mužů, 1. kolo, Flachau Vítěz: J. Strolz (AUT)
9.03. • 20:45
Slalom mužů, 2. kolo, Flachau Vítěz: A. L. McGrath (NOR)
11.03. • 15:00
Obří slalom žen, 1. kolo, Åre Vítěz: P. Vlhová (SVK)
11.03. • 18:00
Obří slalom žen, 2. kolo, Åre Vítěz: P. Vlhová (SVK)
12.03. • 09:30
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora Vítěz: A. Pinturault (FRA)
12.03. • 10:30
Slalom žen, 1. kolo, Åre Vítěz: L. Duerrová (GER)
12.03. • 12:30
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
12.03. • 13:45
Slalom žen, 2. kolo, Åre Vítěz: K. Liensbergerová (AUT)
13.03. • 09:30
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora Vítěz: M. Odermatt (SUI)
13.03. • 12:30
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
16.03. • 10:00
Sjezd mužů, Courchevel/Meribel Vítěz: V. Kriechmayr (AUT)
16.03. • 11:30
Sjezd žen, Courchevel/Meribel Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
17.03. • 10:00
SuperG žen, Courchevel/Meribel Vítěz: R. Mowinckelová (NOR)
17.03. • 11:30
SuperG mužů, Courchevel/Meribel Vítěz: V. Kriechmayr (AUT)
18.03. • 12:00
Týmový závod, Courchevel/Meribel Vítěz: Švýcarsko
19.03. • 09:00
Obří slalom mužů, 1. kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: M. Odermatt (SUI)
19.03. • 10:30
Slalom žen, 1 kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: L. Dürrová (GER)
19.03. • 12:00
Obří slalom mužů, 2 kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: M. Odermatt (SUI)
19.03. • 13:30
Slalom žen, 2. kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: A. Slokarová (SLO)
20.03. • 09:00
Obří slalom žen, 1. kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
20.03. • 10:30
Slalom mužů, 1. kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: L. Braathen (NOR)
20.03. • 12:00
Obří slalom žen, 2. kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: F. Brignoneová (ITA)
20.03. • 13:30
Slalom mužů, 2. kolo, Courchevel/Meribel Vítěz: A. McGrath (NOR)
Články odjinud


Články odjinud