Jiří HUDLER (CGY) 0+2 4 střely, čas na ledě 19:37

Andrej MESZÁROŠ (BUF) 0+0 0 střel, čas na ledě 16:10

Buffalo Sabres: 18

3. třetina:

Cagary Flames: 15

Buffalo Sabres: 2
Dnešní utkání končí vítězstvím favorizovaného Calgary, ovšem nejhorší tým celé NHL z Buffala byl zhruba 50 minut vyrovnaným soupeřem. Pak ale přišel gól Joorise v přesilové hře a když v 55. minutě Colborne zvýšil již na 3:1, neměli již hosté sílu na "odpověď". Sabres dopláceli na špatnou obranu, kdy nedokázali domácím střelcům zabránit v dorážkách, z nichž se Flames dnes prosazovali.
60:00
59:38
Puk za brankou Flames, Hiller si musí pospíšit s rozehrávkou, povedlo se.
59:00
Poslední minuta tohoto zápasu.
58:40
Hlavně dostat puk z vlastní třetiny, to je nyní úkol č. 1 pro Buffalo.
58:02
Tímto gólem domácí definitivně zlomili odpor soupeře, který se nyní v podstatě již pouze brání.
57:28
Calgary právě vstřelilo branku!
A znovu se domácí prosazují z dorážky, tentokrát Enroth vyráží bekhendovou střelu, ovšem na dorážku JOHNNY GAUDREAUA z levé strany již nestihl zareagovat. Asistence: Jiří Hudler a Sean Monahan.
56:43
Hra přerušena, bude se vhazovat ve třetině Flames, ale to až po komerční přestávce.
56:03
Drew Stafford "protáhl" Hillera střelou z levé strany, těžko říci, čím tam domácí gólman zabránili cestě puku do branky, ale každopádně puk končí v rohu třetiny, místo v brance!
55:40
Třetí gól v síti Sabres by mohl dát domácím potřebný klid, hrát totiž nyní musí především hosté.
54:06
Před brankou Buffala nyní scházel obránce Sabres, proto mohl střelu Diaze doklepnout do branky JOE COLBORNE, Enrothovi prošel puk mezi betony, využitá přesilová hra. Asistence: Raphael Diaz a T.J. Brodie.
54:02
Až nyní se Calgary dostává do útočného pásma.
53:16
Jenže v této přesilové hře Flames se zatím víc nehraje, než hraje, spousta přerušení.
52:58
Vhazování ve třetině Calgary, domácí úspěšnější a budou moci založit útočnou akci.
52:39
Vhazování po pravici Enrotha, hosté vyhrávají buly a odpalují ho ze své třetiny.
52:06
Mike Weber vyhazuje kotouč do hlediště a půjde na trestnou lavici, přesilová hra Calgary.
50:45
Buffalo bojuje o puk v útočném pásmu, to se ale tak příliš nedaří.
50:37
Hra přerušena, následuje komerční přestávka.
49:05
Domácí se přece jenom dočkali vedoucího gólu, Enroth pouze vyráží střelu Colborneho, z levé strany si ale pohotově najíždí JOSH JOORIS, který se prosazuje přesně umístěnou dorážkou. Asistence: Joe Colborne.
47:12
Mikael Backlund nahazuje puk do útočného pásma, ale tam není nikdo, kdo by dobruslil, hrají tak hosté.
46:15
Buffalo i v dosavadním průběhu třetí třetiny dokazuje, že umí zahrát, Diaz se tlačí před branku Enrotha, ale nedokázal zakončit.
45:16
Calgary se nyní dostává ze sevření, ale jen na chvíli, ve středním pásmu domácí o puk přicházejí.
44:33
Icing odpískán Buffalu, hra se tak stěhuje před Enrotha.
43:39
43:21
Až nyní se hostům podařilo dostat ze třetiny, unavená čtveřice bránících hráčů Sabres odjíždí na střídačku.
43:09
Calgary stále drží útočné pásmo.
42:13
Sean Monahan pálí z levé strany, Jhonas Enroth vyráží.
41:50
Jiří Hudler vyhrál vhazování a proto se domácí drží v útočném pásmu.
41:39
A právě Tyler Ennis dostává dvouminutový trest za hákování, přesilová hra Wild.
41:22
Ennis nezachytil pas v útočném pásmu a pozor, signalizované vyloučení na straně Buffala.
40:01
Další třetina začne přibližně v 4:54.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Cagary Flames: 8

Buffalo Sabres: 10
Ve druhé třetině branka nepadla, trochu překvapivě, si více šancí vytvořili hosté, Calgary se v útočném pásmu trápí a nebýt dobrých zákroků Hillera, mohli do kabin odcházet s náskokem hosté. Takhle je vše stále otevřené, do třetí třetiny jdou oba týmy za nerozhodného stavu 1:1.
40:00
39:38
Calgary v podstatě v závěru třetiny jen odpaluje puky na své modré.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny, stav této třetiny stále bezbrankový.
38:45
Hostům patří závěr druhé třetiny.
37:57
Další skvělý zákrok Hillera, tentokrát proti střele Chrise Stewarta, před nímž "zívala" prázdná část branky, ale Hiller se stihl přemístit a chytit.
37:03
Matt Ellis zkouší z pravé strany pozornost Hillera, ten chytá a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
36:41
To asi po deseti vteřinách končí, ne tak akce Buffala, které nyní drží útočné pásmo.
36:05
Ale ani Calgary se v těchto fázích zápasu prosadit v útočném pásmu, což poznali i fanoušci, kteří se nyní snaží o takové nějaké fandění.
35:32
Brodiemu "sklouzl" puk z hole a hosté toho mohli v útočném pásmu využít, nestalo se.
33:51
Nahozený puk Ennisem, ale je to v podstatě odevzdání puku soupeři.
33:22
Buffalo v útočném pásmu, ale je tam nakonec osamocený Myers, ostatní šli střídat.
31:19
Domácí se opět dostali do přečíslení, tentokrát tři na dva, ale Monahan měl místo střely přihrávat.
30:08
29:50
Puk za brankou Calgary, toto není tak vydařená přesilová hra.
28:49
Dennis Wideman dvakrát pálil z pravé strany, ani jednou však branku netrefil.
28:29
Flames se drží v útočném pásmu.
28:08
Vylučuje se, na trestnou lavici míří Brian Flynn za vyhození puku do hlediště, přesilová hra Calgary.
27:40
Mitchell prodlužuje puk do útočného pásma.
26:40
Enroth si připsal další zákrok po střele Jonese z pravé strany.
26:14
Cody Hodgson se dostal z pravé strany před Hillera, který jeho střelu chytá, výborný zákrok. Hra přerušena, následuje komerční přestávka.
25:40
Calgary se sice osvobodilo, ale nedokázalo vybojovat útočné pásmo, hosté mohou zaútočit.
25:06
Sabres v útočném pásmu, souboj o puk v rohu třetiny.
24:34
Jones se bleskově přemístil do útočného pásma, kde z pravé strany pouze "vyprášil" lapačku Enrotha.
24:22
Zemgus Girgensons pálí na branku Flames z levé strany, z bezprostřední blízkosti, kde se ještě snaží dorážet Moulson, puk má ale Hiller.
23:15
Další brejk Calgary, Stajan a Giordano unikli do přečíslení dva na jednoho, z levé strany nakonec pálí Giordano, který ale netrefuje branku Sabres.
22:16
Zakázané uvolnění Calgary, hra se tak stěhuje před Hillera.
21:35
Sabres dostávají puk do středního pásma, nakonec je ale hostům pískán icing.
20:27
Jiří Hudler si nabruslil do útočného pásma, kde pálí z mezikruží, ale obránce Sabres dokázal střelu zblokovat, puk míří pouze vedle branky.
20:01
Další třetina začne přibližně v 4:01.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Buffalo Sabres: 5
Po první třetině hraje domácí Calgary s Buffalem nerozhodně 1:1, když oba týmy se dokázaly prosadit při přesilových hrách. Jinak sledujeme vyrovnané utkání, nic nenasvědčuje zatím tomu, že se střetl tým, držící postupové místo do play-off s nejhorším týmem celé NHL.
18:34
Backlund nakonec pálí na Enrotha, který raději přerušuje hru.
18:25
Flames se dostávají do třetiny, dokonce je tu náznak útočné akce.
17:51
Chris Stewart se po střele od modré snaží prosadit na hranici brankoviště, ale domácím se podařilo puk "odpálit" ven ze třetiny.
17:27
Tím domácím hráčem, který se provinil proti pravidlům, je Joe Colborne, který hráč vysokou holí.
17:11
Bude se znovu vylučovat, na trestnou lavici zamíří domácí hráč.
16:50
Flames v útočném pásmu, střela od modré, Enroth předvedl skvělý zákrok.
16:07
Buffalo drží útočné pásmo, o nějž se nakonec samo připravuje nepřesnou přihrávkou na útočnou modrou.
14:51
Pozitivní je, že oba týmy dokázaly využít své přesilové hry, nyní se vhazuje po pravici Hillera.
13:40
Přece jenom také využitá přesilová hra, JOHNNY GAUDREAU získal puk u branky Buffala a nedělal si s ničím hlavu, z bezprostřední blízkosti ho propasíroval Enrothovi mezi betony a vyrovnává na 1:1. Asistence: Jiří Hudler a Mark Giordano.
13:22
Buffalu se daří dostávat puky ze třetiny, poté se domácí sami vystavují ofsajdu, jako nyní Monahan.
12:55
První minuta přesilové hry je již minulostí, Calgary zatím tápe, pouze jedna střela, to je hodně málo.
12:22
Brodie pálí z levé strany, ale puk neprošel k brance, byl někým zblokován a končí v rohu třetiny Buffala.
12:02
Buffalo dostává puk ze třetiny, domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.
11:47
Nyní se již přerušuje hra, hostující Torrey Mitchell přidržel Gaudreaua a dostává dvouminutový trest.
11:17
Calgary tak musí dohánět ztrátu, bude mít nyní dobrou příležitost, signalizované vyloučení u hostů, Hiller míří z branky.
10:32
Sabres právě vstřelili branku!
Bleskově využitá přesilová hra Buffala! Po přihrávce Myerse pálí Ennis z pravé strany, od modré, CHRIS STEWART před brankou jemně tečuje, puk "zaplul" Hillerovi do branky tak, že ten to skoro ani nepostřehl, hosté jdou do vedení! Asistence: Tyler Ennis a Tyler Myers.
10:20
Je to tak, na trestnou lavici usedá domácí Joe Colborne za hákování a přesilovou hru si zahraje Buffalo.
10:15
Calgary se snaží o odpověď, ale pozor, bude se vylučovat.
09:02
První vážnější akce zápasu, hostující Hodgson a Stafford se dostali do brejku dva na jednoho, prvně jmenovaný zakončil z pravé strany, ale Hiller vyrazil, pak se ještě snažil dorážet Stafford, ale to byl již puk kdesi pod domácím gólmanem.
08:33
Anebo je odpískán ofsajd, jako nyní, Calgary tak trochu bojuje zatím s přechodem do útočného pásma.
08:18
Domácí se snaží proniknout do třetiny Sabres, ale hosté odpalují kotouče zpět do středního pásma.
06:57
A Flynn nyní udržel puk před vlastní modrou, snaha domácích má za následek pouze odpískání ofsajdu.
06:40
Ke střele se ale elitní formace Flames nedostala a hosté se dostali ze třetiny.
06:08
Elitní formace Flames nyní drží svého soupeře před jeho brankou.
05:42
Gionta donutil Hillera k přerušení hry, bude se vhazovat ve třetině Flames.
05:27
Vhazování po levici Enrotha, hosté úspěšnější, ale domácím se daří dostat puk ze třetiny.
04:31
Před najíždějícím Backlundem puk ukryl Jhonas Enroth ve své výstroji a přerušil hru.
03:15
A na druhé straně musí zasahovat Enroth poté, co se Brandon Bollig dostal ke střele z pravé strany, hra přerušena.