Neftěchimik Nižněkamsk nevyužil výhody domácího prostředí a Metallurgu Magnitogorsk podlehl 2:3 po prodloužení.
62:57
Metallurg právě vstřelil branku!
Bonusový bod Metallurgu vystřelil CHRIS LEE, jenž se prosadil po Wolského přihrávce zpoza brány. Asistence: Wojtek Wolski.
60:01
Hodina čisté hry vítěze neurčila, oba celky se tak o bonusový bod pokusí porvar v pětiminutovém prodloužení.
60:00
54:03
Pavel Porjadin (Metallurg Magnitogorsk) inkasoval za vyvolání šarvátky dvouminutový, pětiminutový a navíc i osobní desetiminutový trest. Bogdan Potěchin (Neftěchimik Nižněkamsk), který byl soupeřem hostujícího hráče, obdržel trest na pět minut.
54:03
51:32
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hokejisté domácího týmu opět vyrovnávají, Samsonov skočil po vyraženém kotouči, ale nedokázal ho ukrýt pod svou lapačku, čehož využil ALEXANDER KITAROV, jenž se objevil za gólmanovými zády, a přestože byl tísněn obráncem, dokázal touš dopravit až za brankovou čáru. Asistence: Pavel Porjadin.
48:41
Hosté rychlými přihrávkami vyšachovali obranu soupeře a využili tak přesilovou hru! Po Mozjakinově přesné přihrávce z pravé strany zakončoval na zadní tyči JAN KOVÁŘ. Asistence: Sergej Mozjakin a Danis Zaripov.
47:06
Andrej Stas (Neftěchimik Nižněkamsk) se dopustil hákování, za které si odsedí menší trest.
41:51
Za hákování usedá za katr Alexander Kitarov (Neftěchimik Nižněkamsk).
40:01
Ve druhém dějství byl střelecky aktivnější Metallurg Magnitogorsk, avšak domácím se v přesilové hře zásluhou Zdunova podařilo vyrovnat. A právě za nerozhodného stavu vstoupí hráči obou celků do závěrečné tercie.
Třetí část začne přibližně v 18:48.
40:00
39:46
V závěru druhé dvacetiminutovky byl za krosček vyloučen Andrej Stas (Neftěchimik Nižněkamsk).
26:56
K obrovské radosti příznivců domácího celku je vyrovnáno! Přesilovou hru využil PAVEL ZDUNOV, který puk poslal do brány z bezprostřední blízkosti z dorážky po střele Ščitova. Asistence: Nikita Ščitov a Jegor Milovzorov.
26:06
Čtyřminutový trest za vysokou hůl inkasoval Jevgenij Timkin (Metallurg Magnitogorsk).
22:24
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk: na trestnou lavici byl poslán Dennis Kuzmin.
20:01
Úvodní třetina nabídla vyrovnanou hru. Vedení se v 8. minutě ujal Metallurg Magnitogorsk, za který skóroval Wolski. Hosté mohli své vedení zdvojnásobit v početní výhodě, druhou branku však už nepřidali.
Druhá třetina začne přibližně v 17:55.
20:00
11:43
Prvním vyloučeným týmem je Neftěchimik Nižněkamsk, trest mu byl udělen za příliš mnoho hráčů na ledě.
07:16
Hosté otevírají skóre zápasu a ujímají se vedení! Autorem gólu je WOJTEK WOLSKI, který gólmana Nižněkamsku prostřelil krátce po vyhraném vhazování. Asistence: Sergej Mozjakin.
00:01

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Sudnicin) – Ljamin, Běrezin, Sergejev, Bryncev, Ščitov, Jevsejenkov, Ogurcov, Kuzmin – Rybin, Žukov, Stas – Taffe, Sexton, Grigorenko – Milovzorov, Stoa, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Porjadin

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov – (Košečkin) – Lee, Antipin, Osipov, Běreglazov, Batyršin, Těreščenko, Chabarov – Wolski, Mozjakin, Jan Kovář – Filippi, Zaripov, Osala – Potěchin, Platonov, Kaletnik – Arsenjuk, Železkov, Kosov, Timkin

Rozhodčí: Gamalej, Kuljov – Litvinov, Šišlo.
Československá stopa

Dres Neftěchimiku Nižněkamsk neobléká žádný Čech ani Slovák. Zato v týmu Metallurg Magnitogorsk nalezneme hned dvě česká jména, ve výběru Ilji Vorobjova totiž působí útočné duo Jan Kovář – Tomáš Filippi.
Metallurg Magnitogorsk je druhým nelepším celkem Východní konference, na svém kontě má už devětapadesát bodů a jeho ztráta na lídra z Novosibirsku je pětibodová. Poslední duel sehráli svěřenci trenéra Vorobjova v Čeljabinsku, odkud si odvezli tři body za výhru 4:1.
Neftěchimik Nižněkamsk se nachází ve středu Východní konference, když se čtyřiapadesáti body aktuálně okupuje osmou pozici. V předchozím zápase hokejisté Neftěchimiku přivítali na svém ledě celek moskevského Dinama a klub z hlavního města porazili 5:3.
Příjemný páteční podvečer přeji všem hokejovým fanynkám a fanouškům. Kontinentální hokejová liga má dnes ve svém programu čtveřici duelů. V tomto textovém online přenosu vám podrobně zprostředkujeme utkání Neftěchimik Nižněkamsk – Metallurg Magnitogorsk. Úvodní buly střetnutí je naplánováno na 17 hodin a zápasem vás provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.