Nižněkamsk nejprve vedl už 3:0, ale o náskok přišel. Ve třetí třetině si ale za stavu 3:3 připsal vítěznou branku Stoa a v závěru domácí své vedení navýšili.
58:44
Viťaz zkouší power-play!
56:06
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Nižněkamsk navyšuje své vedení na 5:3, pohotovou střelou se prosadil JEFF TAFFE. Asistence: Jevgenij Rjasenskij, Jevgenij Grigorenko.
51:12
Viťaz se tlačí do koncovky, ale zatím se mu nedaří překonat gólmana Lisutina.
49:01
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Sergejev - 2 min., držení).
45:12
Ve třetí třetině pokračuje velmi bojovný a vyrovnaný zápas.
43:01
Český hráč Marek Kvapil si dnes připsal již třetí asistenci! Zatím má tedy bilanci 0+3.
43:00
Nižněkamsk si opět veze vedení v zápase k sobě! Podruhé v utkání se prosadil RYAN STOA. Asistence: Alexander Bryncev, Marek Kvapil.
40:01
Vypadalo to, že Nižněkamsk v dnešním utkání jasně vyhraje, ale ve druhé třetině Viťaz vstřelil tři branky a dokázal vyrovnat!
40:00
38:38
Viťaz v plném počtu.
36:38
Vyloučení v týmu Viťaz Moskevská oblast (Kostromitin - 2 min., držení).
34:08
Nižněkamsk mění gólmany: Lisutin nahrazuje Sudničina.
34:08
Viťaz právě vstřelil branku!
A Viťaz dokonce vyrovnává! O třetí branku Viťazu se postaral DENIS ABDULIN. Bez asistence.
34:00
Viťaz cítí šanci na vyrovnání a vytváří si velký nápor!
33:40
Viťaz se vrací zpět do zápasu! Po pohledné kombinaci udeřil MARIO KEMPE a hosté ztrácí už jen gól! Asistence: Maxim Afinogenov, Alexej Makejev.
30:03
28:03
Vyloučení v týmu Viťaz Moskevská oblast (Ježov - 2 min., hákování).
25:29
Nižněkamsk hraje v plném počtu.
24:15
Střelu Musatova vyrazil gólman domácích!
24:00
Hosté kombinují v přesilovce.
23:29
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Rjasenski - 2 min., hákování).
21:45
Hosté přece jen snižují. A to zásluhou ALEXANDERA ŠIBAJEVA. Asistence: Ilja Davydov, Igor Musatov.
20:01
Po první třetině zatím kráčí domácí Nižněkamsk k jasné výhře, po první periodě vede 3:0. Viťaz příliš nestíhá.
20:00
19:49
Nižněkamsk má už třígólový náskok, svou převahu přetavil v gól zásluhou IGORA POLYGALOVA. Asistence: Jegor Milovzorov, Denis Kuzmin.
17:11
Domácí mají ale herně navrch a tvoří si další šance.
16:00
Nižněkamsku se nepodařilo využít přesilovku 5 na 3, ani později 5 na 4.
14:00
Vyloučení v týmu Viťaz Moskevská oblast (Kostromitin - 2 min., vysoká hůl).
13:40
Vyloučení v týmu Viťaz Moskevská oblast (Abdulin - 2 min., hrubost).
09:03
Vyloučení v týmu Viťaz Moskevská oblast (Abdulin - 2 min., hákování).
07:25
Hosté hrají v plném počtu.
05:25
Vyloučení v týmu Viťaz Moskevská oblast (Koroljov - 2 min., faul kolenem).
04:53
Kouč Viťazu Čechov si vzal time-out.
04:53
Domácí vedou již o dvě branky! Nyní nachytal gólmana ALEXANDER KITAROV. Asistence: Pavel Kulikov, Marek Kvapil.
01:54
Domácí se brzy dostávají do vedení, střelu z vrcholu kruhů proměnil v gól RYAN STOA. Asistence: Kirill Lyamin, Marek Kvapil.
00:01

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnitsin (Lisutin) – Lyamin, Berezin, Ryasensky, Bondarev, Bryntsev, Sergejev, Shchitov, Kuzmin – Žukov, Kitarov, Kulikov, Taffe, Porjadin, Stoa, Grigorenko, Sexton, Volkov, Milovzorov, Polygalov.

Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Sateri) – Eronen, Ježov, Davydov, Vaščenko, Golovkov, Kostromitin, Lukin, Berdjukov – Soloduchin, Musatov, Kempe, Vyglazov, Šitikov, Kokšarov, Koroljov, Drugov, Afinigenov, Šibajev, Abdulin, Makejev.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.