Filip Novák (TRK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:13
Martin Růžička (TRK) 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:31
Radek Smoleňák (MDV) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:19
Tomáš Mertl (MDV) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:52
Milan Jurčina (MDV) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:42

(Pavel Francouz do utkání z pozice náhradníka nezasáhl.)
O osudu utkání mezi Traktorem Čeljabinskem a Medveščakem Záhřeb nakonec po remíze 1:1 rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšní domácí hokejisté Anton Glinkin a Maxim Jakuceňa, zatímco hosté neproměnili ani jeden. Konečný výsledek. Traktor Čeljabinsk 2 Medveščak Záhřeb 1 po nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
Autorem vítězné branky je ANTON GLINKIN.
Maxim Jakuceňa předvedl skvělý blafák a poslal puk nad ležícím Danny Taylorem pod horní tyč.
Colby Genoway se snažil u levé tyče poslat puk do brány, pozorného Vasilije Demčenka ale překonat nedokázal.
Anton Glinkin proměňuje samostatný nájezd po krásné stahovačce a střele přesně k levé tyči!
Radek Smoleňák nabral dobrou rychlost, jeho blafák do bekhendu mu ale příliš nevyšel a Vasilij Demčenko jeho střelu levým betonem zastavil.
Samostatné nájezdy začínají.
Filip Novák mohl rozhodnout prodloužení v první minutě, když od modré čáry napřáhl ke střele, která směřovala přesně k levé tyči, Danny Taylor ji ale pravým betonem dokázal vyrazit, a tak o osudu utkání budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:45
Colby Genoway si na levém křídle vybruslil k levé tyči a poté mezi kruhy pro vhazování našel zpětnou přihrávkou Tuukku Mantylu, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány a Vasilij Demčenko si připsal dobrý zákrok.
64:24
Colby Genoway nahazoval puk před bránu, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů a puk zamířil do rohu ledové plochy.
64:00
Do konce prodloužení zbývá odehrát 60 sekund.
63:07
V prodloužení se hodně přerušuje a vypadá to, že o osudu utkání budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.
62:31
Útok Traktoru Čeljabinsk zastavilo na pravém křídle postavení mimo hru a vhazovalo se ve středním pásmu.
61:58
Skvělá akce Vjačeslava Osnovina gól nepřinesla, a tak prodloužení stále pokračuje.
61:33
Vjačeslav Osnovin vybojoval v obranném pásmu puk a poté se na levém křídle protáhl kolem jednoho z hráčů Záhřebu do útočné třetiny a ke střele, kterou ukryl ve výstroji připravený Danny Taylor.
60:43
Filip Novák na Vánoce dokázal ukončit zápas v prodloužení a nyní se mu to málem podařilo znovu, když střelou od modré čáry mířil přesně k levé tyči, Danny Taylor ale jeho pokus pravým betonem vyrazil mimo tři tyče!
60:25
Akce hostujícího celku nic nepřinesla a Danny Taylor se vydal za svou bránu, aby zastavil vyhození Traktoru Čeljabinsku.
60:03
V Traktor Areně právě začalo prodloužení a Medveščak Záhřeb se jako první může vydat směrem vpřed.
60:01
Radek Smoleňák mohl vyrovnat stav utkání v první polovině první třetiny, jeho střela z blízkosti ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Vasilij Demčenko. Nakonec ho to ale mrzet nemuselo. Traktor během zápasu nevyužil šest přesilových her a v poslední třetině se mu to stalo osudným, když se střelou od modré čáry v početní převaze prosadil Tuukka Mantyla a poslal utkání do prodloužení. Skóre po skončení normální hrací doby. Traktor Čeljabinsk 1 Medveščak Záhřeb 1.
60:00
59:59
V první třetině už se nic nestane a budeme svědky prodloužení.
59:13
Traktor Čeljabinsk vyhodil puk na zakázané uvolnění a vhazovalo se před bránou Vasilije Demčenka.
58:47
Alexandre Bolduc nabral na levém křídle rychlost a poté napřáhl ke tvrdé střele, která směřovala přesně do levého horního rohu, brankář Vasilij Demčenko ji ale dokázal ramenem vyrazit mimo!
58:30
Medveščak Záhřeb chce rozhodnout ještě před vypršením šedesáté minuty, zatím se ale ke střele nedostal.
58:00
Do konce normální hrací doby zbývají odehrát dvě minuty a vypadá to, že budeme svědky prodloužení.
57:53
Hokejisté Medveščaku nyní pouze nahodili puk za bránu Čeljabinsku a odjeli rychle střídat.
56:57
Martin Růžička si na pravém křídle srovnal puk na hůl a poté z úhlu napřáhl ke střele, kterou Danny Taylor ukryl v náručí a přerušil hru.
55:40
Medveščak právě vstřelil branku!
TUUKKA MANTYLA využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1!! Tuukka Mantyla tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela letící těsně nad ledem zamířila přesně k levé tyči. Asistence: Simon Gysbers, Jesse Saarinen.
55:30
Simon Gysbers tvrdě vypálil od modré čáry, Vasilij Demčenko měl ale dobrý výhled a střelu v pohodě ukryl ve své výstroji.
55:12
Traktor Čeljabinsk po celou dobu dnešního zápasu skvěle brání a ani teď nepouští Záhřeb v přesilové hře do nějaké šance. Domácím hráčům se navíc podařilo vyhodit.
54:57
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Denisov - 2 min., hákování).
54:48
Dmitrij Pestunov za cenu vlastního zdraví zastavil tvrdou střelu Záhřebu ze středního pásma a doslova se doplazil na střídačku.
54:05
Domácí hráči se vzápětí k ničemu nedostali a Medveščaku Záhřeb se podařilo puk vyhodit k bráně Vasilije Demčenka.
53:35
Rozhodčí upažili a Traktor Čeljabinsk může pokračovat v akci v útočném pásmu.
53:11
Domácí hokejisté po vhazování v útočném pásmu tvrdě vypálili od modré čáry, a přestože měl Danny Taylor zacloněný výhled, jejich střelu dokázal zastavit.
52:50
Domácí hokejisté nevyužili dobrou příležitost a stav dnešního utkání stále určuje jediný gól, který vstřelil v první třetině Deron Quint.
51:43
Traktor Čeljabinsk se dostal z ničeho nic do přečíslení dva na jednoho a Semjon Kokujov mohl na pravém křídle přihrát do druhé vlny najíždějícímu spoluhráčovi, nakonec se ale akci rozhodl zakončit sám střelou na přední tyč, kterou Danny Taylor levým betonem vyrazil mimo!
51:06
Vasilij Demčenko u své pravé tyče ukryl nahození Medveščaku Záhřeb v lapačce a chtěl rychle rozehrát, nakonec si to ale rozmyslel a podržel puk ve své výstroji.
50:50
Jeden z domácích hokejistů se na pravém křídle vypálil od mantinelu a jeho střela byla zablokována.
50:18
Danny Taylor se vydal za bránu, aby v rohu kluziště zastavil nahození Traktoru Čeljabinsk a podél hrazení rozehrál.
49:34
Gilbert Brule si na levém křídle sjel na pěknou zadovku od Alexandreho Bolduca a z vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, kterou podržel ve svém náručí pozorný Vasilij Demčenko.
49:03
Danny Taylor zastavil nahození Traktoru a poté holí rychle rozehrál.
48:40
Martin Růžička oslabil svůj tým a Medveščak Záhřeb má ideální příležitost vyrovnat stav dnešního utkání, ve kterém jsme zatím viděli jeden jediný gól.
48:31
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Růžička - 2 min., podražení).
48:26
Rozhodčí mají zdviženou pravici a bude se vylučovat.
48:00
Radek Smoleňák se jako blesk z čistého nebe objevil před bránou, jenže dobrou šanci proměnit nedokázal.
47:33
Radek Smoleňák dostal nádhernou zpětnou přihrávku před bránu a ocitl se v obrovské šanci, jeho následná střela ale zamířila pouze doprostřed brány a výstroje připraveného Vasilije Demčenka!
47:05
Medveščak Záhřeb se vydal na pravém křídle do útočného pásma, jeho akci ale zastavilo postavení mimo hru.
46:48
Hra ve třetí třetině plynule opravdu velmi rychle a zatím se přerušovalo pouze dvakrát. Hráči Záhřebu se snaží hrát disciplinovaně, protože další přesilová hra by je už mohla poslat do kolen.
46:00
Domácí hráči se vydali na steč a nahazovali puk na bránu Dannyho Taylora, ten ale nakonec díky jednomu ze svých spoluhráčů zasahovat nemusel.
45:24
Traktor Čeljabinsk nyní hraje to, co potřebuje. Nahazuje puk do útočného pásma a snaží se zhušťovat střední pásmo.
44:46
Traktor Čeljabinsk v dnešním utkání nevyužil ani jednu z šesti přesilových her, aby ho to ještě nemrzelo.
43:43
Tuukka Mantyla vypálil na levém křídle v tísni od mantinelu a jeho střela zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
43:28
Nyní už ale hra přerušena byla poté, co se domácí hráči Traktoru Čeljabinsk ocitli v postavení mimo hru.
42:56
Ve třetí třetině se zatím ani jednou nepřerušovalo a hra rychle plyne.
41:47
Medveščak Záhřeb přečkal v dnešním utkání šestou přesilovou hru a hosté hrají opět v plném počtu. Navíc se na pravém křídle dostali ke střele, prudká rána jednoho z hostujících hokejistů ale zamířila nad.
41:07
Domácí hráči Čeljabinsku se na chvíli ocitli v útočné třetině, jenže jejich střela z prostoru mezi kruhy pro vhazování byla zablokována a Medveščak Záhřeb puk vyhodil až k bráně Vasilije Demčenka.
40:28
Traktor dohrává v úvodu poslední třetiny dnešního utkání přesilovou hru, jenže hokejisté Medveščaku skvěle napadají jeho rozehrávku a nepouští ho do útočného pásma.
40:03
Traktor Čeljabinsk vyhrál úvodní vhazování třetí třetiny a může se vydat směrem dopředu.
40:01
Traktor Čeljabinsk měl ve druhé třetině spoustu šancí a několikrát nebezpečně pálil od modré čáry, jenže jeho střely končily v drtivé většině případů mimo a nebo je zablokovali dobře postavení hráči Medveščaku Záhřeb. Výjimku tvořila nádherná kombinační akce domácích hokejistů z pětadvacáté minuty, kdy Maxim Jakuceňa hledal u levé tyče skvělou bekhendovou přihrávkou Antona Glinkina, který mohl puk uklízet do prázdné brány, jenže ho promáchl. Hráči Záhřebu dnes hodně faulují a Jesse Saarinen s Blakem Parlettem dostali dvouminutový trest za vražení na hrazení plus deset minut za nesportovní chování. Skóre po 40 minutách. Traktor Čeljabinsk 1 Medveščak Záhřeb 0.
40:00
39:55
Jegor Martinov vypálil od modré čáry a těsně před Dannym Taylorem puk ještě nebezpečně tečoval Maxim Jakuceňa, brankář Medveščaku Záhřeb ale dokázal zakročit a ukryl puk ve výstroji!
39:36
Andreas Jamtin vypálil na pravém křídle přes obránce, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde ji na své hrudi zastavil připravený Vasilij Demčenko.
39:15
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb: Blake Parlett dostal menší trest, 2 minuty naražení zezadu, plus osobní trest, 10 minut nesportovní chování.
39:13
V rohu útočného pásma Traktoru Čeljabinsk se strhla velká mela, po které jeden z domácích hokejistů zůstal ležet na ledové ploše ploše. Je jím devatenáctiletý mladík Semjon Afonasjevskij.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát jedna minuta.
38:23
Tohle rozhodnutí se fanouškům hodně nelíbilo a ani se jim příliš nedivím. Zákrok po odpískání, navíc hodně nebezpečný...
38:02
Danny Taylor přikryl puk na ledě lapačkou a Simon Gysbers u mantinelu po přerušení hry zbytečně dohrál souboj s Vjačeslavem Osnovinem, kterého zezadu přistrčil na mantinel, rozhodčí se ovšem rozhodli nevylučovat!
37:01
Hokejisté Traktoru Čeljabinsk hodně často pálí od modré čáry a jeho střely končí buď mimo a nebo jsou zablokovány.
36:36
Medveščak Záhřeb se mohl pokusit udeřit na pravém křídle v oslabení, jeho akci ale zastavilo postavení mimo hru a hra byla vykázána do středního pásma.
36:02
Shaone Morrisonn sice kroutí hlavou, jenže rozhodčí ho vykázali na trestnou lavici a Traktor Čeljabinsk má k dispozici pátou přesilovou hru.
35:48
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb: Shaone Morrisonn dostal menší trest, 2 minuty nebezpečná výstroj.
35:33
Traktor Čeljabinsk během posledních minut ostřeluje bránu Dannyho Taylora, co to jde, jeho střely ale končí v drtivé většině případů mimo.
34:43
Traktor Čeljabinsk ani čtvrtou přesilovou hru v dnešním zápase nevyužil, a tak skóre v Traktor Areně zůstává neměnné. Domácí vedou zásluhou Derona Quinta stále 1:0.
33:51
Jeden z hokejistů Traktoru Čeljabinsk nyní napřáhl na pravém křídle od modré čáry k nádherné střele, která těsně nad ledem směřovala ke vzdálenější levé tyči, Danny Taylor si ale připsal další fantastický zákrok poté, co jeho ránu dokázal pravým betonem vykopnout mimo!
33:16
Alexej Petrov to vzal na sebe a od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, jeho projektil ovšem zamířil pouze doprostřed brány, kde ji ukryl ve výstroji připravený Danny Taylor.
32:56
Traktor Čeljabinsk svedl na pravém křídle v rohu kluziště souboj o puk, ten ale nebyl úspěšný a hostujícím hráčům Medveščaku Záhřeb se ho opět podařilo vyhodit.
32:21
Vasilij Demčenko vyjel z brány do rohu kluziště, aby zastavil vyhozený puk domácího Traktoru Čeljabinsk.
32:02
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb: Blake Parlett dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.
32:00
Patrik Bjorkstrand zavezl puk na pravém křídle do útočného pásma a poté napřáhl ke střele, kterou Vasilij Demčenko podržel ve svém náručí a přerušil hru.
31:46
Hokejisté Záhřebu se nyní snaží být aktivní a začínají dostávat Traktor Čeljabinsk pod tlak.
31:05
Medveščak Záhřeb dal o sobě po delší době také vědět a hostující hráči po delší době donutili Vasilije Demčenka k zákroku.
30:55
Hráči Traktoru po několikáté ve druhé třetině v pravém kruhu pro vhazování napřáhli k velmi nebezpečné střele, tentokrát ale jejich pokus zamířil nad.
29:22
Danny Taylor dnes chytá skvělý zápas, přestože v první třetině jednou inkasoval, a svůj tým podržel několika velice slušnými zákroky.
28:19
Hráči Traktoru vzápětí napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k nebezpečné střele, která směřovala přesně do vzdálenějšího levého horního rohu, Danny Taylor ji ale pravým ramenem dokázal vyrazit mimo! Skvělý zákrok.
28:15
Nyní se hraje dlouho bez přerušení a Traktor Čeljabinsk na pravém křídle spěchá do útočného pásma.
27:35
Záhřeb se pokusil rychle na tlak domácího celku odpovědět a na pravém křídle jeho hráči napřáhli ke střele, která byla zablokována. Vasilij Demčenko nakonec zasahovat nemusel.
26:46
Přesilová hra Traktoru Čeljabinsk je minulostí a Medveščak Záhřeb hraje opět v plném počtu.
25:44
Andrej Popov tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho projektil zamířil těsně vedle pravé tyče! Vzápětí se domácí hráči dostali k další střele, kterou těsně před bránou chtěl tečovat Semjon Kokujov, puk se mu ale zasáhnout nepodařilo a Danny Taylor ho ukryl ve výstroji.
25:29
Traktor Čeljabinsk se usadil v útočném pásmu, zatím se ale k ohrožení brány Dannyho Taylora nedostal.
24:41
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb: Jesse Saarinen dostal menší trest, 2 minuty naražení zezadu, plus osobní trest, 10 minut nesportovní chování.
24:38
Traktor Čeljabinsk zahodil obrovskou šanci, a tak nad Medveščakem Záhřeb vede stále 1:0.
24:04
Hráči Traktoru Čeljabinsk rozjeli ve středním pásmu nádhernou kombinační akci, po které Maxim Jakuceňa hledal u vzdálenější levé tyče bekhendovou přihrávkou Antona Glinkina, který mohl puk uklízet do prázdné brány, jenže ho promáchl!
23:23
Traktor Čeljabinsk uspěl na vhazování a od modré čáry napřáhl ke střele, která byla jedním z hostujících hráčů sražena vedle levé tyče do rohu kluziště.
23:16
Hráči Medveščaku Záhřeb vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po levici Dannyho Taylora.
22:50
Danny Taylor musel být při předchozí situaci hodně pozorný, protože puk se nebezpečně odrážel od ledu do vzduchu a směřoval mezi jeho betony.
22:20
Danil Gubarev v pravém kruhu pro vhazování skvěle tečoval přihrávku svého spoluhráče od modré čáry a donutil Dannyho Taylora k dalšímu zákroku.
21:35
Traktoru Čeljabinsk se nyní nedaří přesně rozehrát, a tak alespoň jeho hráči rychle střídají.
21:05
Vypadalo to, že hokejisté Traktoru vyhodili puk na zakázané uvolnění, jenže tam byla teč a tak se ve hře pokračovalo dál.
20:44
Na opačné straně mohl udeřit střelou z pravého kruhu pro vhazování Andrej Popov, Danny Taylor měl ale dobrý výhled a jeho pokus v pohodě ukryl ve své výstroji.
20:09
Medveščak Záhřeb vstoupil do druhé třetiny pořádně zostra a Vasilij Demčenko měl co dělat, aby puk nahozený z levého křídla v podání hostujících hráčů nadvakrát zastavil.
20:01
Úvodní minuty utkání patřily Medveščaku Záhřeb, jenže Traktor Čeljabinsk poté zabral a zásluhou Derona Quinta, který propálil brankáře Dannyho Taylora a od jeho pravé ruky se puk odrazil k pravé tyči, se ujal vedení. Na začátku druhé poloviny první třetiny mohlo být srovnáno, když se Blake Parlett snažil těsně před brankovištěm puk po zákroku Vasilije Demčenka dorazit do prázdné brány, jenže ho promáchl. Skóre po první třetině. Traktor Čeljabinsk 1 Medveščak Zábřeb 0.
20:00
19:35
Blake Parlett napřáhl na modré čáře ke tvrdé střele, kterou se těsně před Vasilijem Demčenkem snažil tečovat Tomáš Mertl, puk ale český útočník nezasáhl a brankář Traktoru Čeljabinsk kotouč podržel ve své výstroji.
19:00
Do konce první třetiny, ve které jsme zatím viděli jeden gól, zbývá odehrát jedna minuta.
18:32
Traktor Čeljabinsk skvěle brání a vyhazuje puk až k bráně Dannyho Taylora.
18:03
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk: Alexej Petrov dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
17:59
Medveščak Záhřeb si vytvořil v útočném pásmu velký tlak, ze kterého pramení trest pro jednoho z domácích hokejistů Čeljabinsku.
16:35
Hra je velice vyrovnaná, přestože skóre zápasu zatím mluví pro domácí Traktor Čeljabinsk.
15:45
Medveščak Záhřeb přečkal přesilovou hru domácího celku a vyloučený Nathan Perkovič se vrátil zpět na ledovou plochu.
15:21
Traktor Čeljabinsk se usadil v útočném pásmu a rozestavil svou přesilovou formaci, ke střele se ale zatím nedostal.
14:35
Vjačeslav Osnovin se na pravém křídle nádhernou stahovačkou zbavil obránce Medveščaku Záhřeb a poté se puk snažil umístit pod horní tyč, Danny Taylor ale předvedl skvělý zákrok a ramenem jeho pokus vyrazil do ochranné sítě!
14:08
Nathan Perkovič se dopustil na pravém křídle obranného pásma faulu a za podražení si šel sednout na trestnou lavici.
13:43
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb: Nathan Perkovič dostal menší trest, 2 minuty podražení.
13:20
Alexander Rybakov se málem řítil sám na bránu, Danny Taylor proti němu ale skvěle vyjel ze své klece a holí puk uklidil do bezpečí!
12:49
Hráči chorvatského týmu to vzápětí zkoušeli střelou z levého křídla, tu ale v pohodě ukryl ve výstroji připravený brankář Vasilij Demčenko a přerušil hru.
12:05
Tomáš Mertl na pravém křídle nabral rychlost a poté se z blízkosti snažil puk zvednout do horního rohu, střela mu ovšem nevyšla podle jeho představ a Vasilij Demčenko si připsal úspěšný zákrok.
11:04
Medveščak Záhřeb vytvořil před bránou Vasilije Demčenka obrovský závar a Blake Parlett mohl puk uklízet z blízkosti do prázdné brány, jenže kotouč promáchl!
10:15
Andrej Popov usedl na trestnou lavici za nedovolené bránění a necelou minutu se bude hrát ve hře 4 na 4.
10:05
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk: Andrej Popov dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.
09:44
Traktor Čeljabinsk se snažil po pravém křídle zamířit do útočného pásma, jeho akci ale zastavilo postavení mimo hru.
09:15
Arťom Borodkin na pravém křídle napřáhl od modré čáry k prudké střele s příklepem a jeho tvrdá rána zamířila vedle pravé tyče.
09:08
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb: Simon Gysbers dostal menší trest, 2 minuty podražení.
08:07
Traktor Čeljabinsk vzápětí mohl navýšit své vedení, závar před bránou Dannyho Taylora ale nakonec žádnou nebezpečnou šanci nepřinesl.
07:25
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
DERON QUINT překonává hostujícího brankáře a Traktor Čeljabinsk se ujímá vedení!! Deron Quint napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, kterou Danny Taylor nedokázal zastavit a od jeho pravé ruky se puk odrazil k pravé tyči. Asistence: Danil Gubarev, Alexander Rybakov.
06:41
Medveščak Záhřeb rozjel nádhernou kombinační akci, kterou se ještě snažil vyšperkovat zpětnou přihrávkou před bránu Alexandre Bolduc, jeho přihrávka ovšem byla zablokována a domácí hráči se ubránili.
05:35
Traktor Čeljabinsk konečně dobře rozehrál a na pravém křídle jeho hráči napřáhli k nebezpečné střele, která směřovala přesně ke vzdálenější levé tyči, brankář Danny Taylor ji ale vyrážečkou vyrazil mimo! Pěkný zákrok.
04:53
Traktor Čeljabinsk během pár sekund dvakrát vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a hra byla přerušena.
04:18
Zhruba úvodní tři minuty dnešního utkání patřili hostujícímu Medveščaku Záhřeb, během posledních okamžiků ale měli na vrh domácí hráči Traktoru Čeljabinsk.
03:12
Puk se po sražené střele Traktoru Čeljabinsk doklouzal k Dannymu Taylorovi, který ho ukryl v náruči a přerušil hru.
02:53
Vjačeslav Osnovin na pravém křídle nebezpečně vypálil přes obránce a Danny Taylor měl co dělat, aby jeho pokus u své levé tyče vyrazil do bezpečí!
02:32
Jegor Martinov si sjel mezi kruhy pro vhazování na zpětnou přihrávkou Maxima Jakuceni a bez přípravy napřáhl ke tvrdé střele, ta ovšem zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený brankář Danny Taylor.
01:47
Vasilij Demčenko tentokrát zasahovat nemusel, vydal se ale za svou bránu, aby zastavil nahození Medveščaku Záhřeb a rozehrál.
01:12
Gilbert Brule na levém křídle vypálil z kruhu pro vhazování a jeho následnou střelu ztlumil na hrudi připravený Vasilij Demčenko, který si připsal další úspěšný zákrok a přerušil hru.
00:58
Medveščak Záhřeb vstoupil do utkání velice dobře a nyní jeho hráči vypálili od modré čáry, tvrdá střela ale zamířila vedle pravé tyče.
00:37
Brankář Vasilij Demčenko má v úvodu zápasu spoustu práce a nyní ho z pravého křídla vyzkoušel Colby Genoway.
00:18
Radek Smoleňák se hned v úvodu zápasu snažil prosadit v blízkosti pravé tyče, na připraveného brankáře Vasileje Demčenka ovšem z blízkosti vyzrát nedokázal.
00:01
V bráně domácího Čeljabinsku dnes nastoupí Vasilij Demčenko, který dostal přednost před Pavlem Francouzem. V sestavě Traktoru nechybí dva Češi obránce Filip Novák a útočník Martin Růžička, zatímco v dresu Medveščaku Záhřeb se představí česká dvojice útočníků Radek Smoleňák a Tomáš Mertl a slovenský obránce Milan Jurčina. Mezi tři tyče se postaví Taylor.

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Novák, Martinov, Borodkin, Denisov, Quint, Šinin, Petrov, Klistov – Popov, Glinkin, Jakuceňa – Pestonov, Osnovin, Růžička – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Šarov, Kručinin, Afonasjevskij

Medveščak Záhřeb: Taylor (Lundstrom) – Parlett, Morrisonn, Mantyla, Gysbers, Jurčina, Katic, Deutsch – Smoleňák, Saarinen, Mertl – Brule, Bolduc, Bjorkstrand – Genoway, Hedberg, Jamtin – Glumac, Perkovič, Arkalov

Rozhodčí: Sergej Bělijajev, Jevgenij Gamalej – Andrej Maťuša, Jakov Palej.

28.09.15 Medveščak Záhřeb – Čeljabinsk 2:1

(Výsledek z letošní sezóny KHL 2015/2016.)
Medveščak Záhřeb:

Medveščak Záhřeb se nachází ve stejné formě jako domácí Traktor Čeljabinsk. Také jeho hokejisté vyhráli dva z posledních pěti zápasů a v posledním utkání zvítězili v prodloužení, když na domácím ledě porazili 3:2 Dinamo Minsk. Ve fantastické formě se nachází Patrick Bjorkstrand, který během posledních pěti zápasů zaznamenal pět kanadských bodů za tři góly a dvě asistence. V poslední době se daří také českému hokejistovi Tomášovi Mertlovi, který během stejného počtu zápasů vstřelil gól a připsal si jednu asistenci.
Traktor Čeljabinsk:

Traktor Čeljabinsk v posledním zápase zvítězil nad Dinamem Moskva, které po prodloužení porazil 4:3, a v zápase proti Medveščaku Záhřeb se podruhé v řadě představí na domácím ledě. Výsledky Traktoru jsou nevyrovnané a během posledních pěti zápasů třikrát prohrál. Čeljabinsk spoléhá na duo Semjon Kokujov a devatenáctiletý mladík Semjon Afonasjevskij, kteří během posledních pěti zápasů zaznamenali shodně čtyři kanadské body za dva góly a dvě asistence.
Traktor Čeljabinsk v pondělí odpoledne vyzve na svém ledě Medveščak Záhřeb, kterému v prvním vzájemném střetnutí letošní sezóny KHL podlehl těsně 2:1. Vítězný gól vstřelil necelých dvanáct minut před koncem zápasu Edwin Hedberg. Utkáním mezi Čeljabinskem a Záhřebem, které se tentokrát odehraje v Traktor Areně Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.