Fanoušci skandují název svého týmu a společně s hráči Soči se radují z cenného vítězství na ledě CSKA Moskva. Oba týmy vstupovaly do třetí třetiny za stavu 1:1, který mohl v obrovské šanci prolomit Stephane Da Costa, jenže z blízkosti orazítkoval pouze tyč a šest sekund na to přišel trest, když Zijat Pajgin našel u levé tyče z pravého křídla najíždějícího Andreho Peterssona a ten nad betonem přesouvajícího se Ilija Sorokina poslal puk do brány. V závěru ještě mohl při hře bez brankáře vyrovnat Alexander Radulov, jenže Dmitry Šikin podržel svůj tým úžasným zákrokem a sebral útočníkovi CSKA Moskva 14 sekund před koncem stoprocentní šanci. CSKA Moskva 1 HK Soči 2.
59:46
Alexander Radulov se ocitl před bránou v obrovské šanci a snažil se zamířit k pravé tyči, Dmitry Šikin ale vytáhl fantastický zákrok a sebral útočníkovi CSKA stoprocentní šanci!
59:21
Ilija Sorokin zastavil nahození Soči z pravého křídla a po přerušení hry se bude vhazovat po jeho levici.
59:16
Ilija Sorokinovi se do brány příliš nechce, jenže se do ní zkrátka musí vrátit, aby CSKA nepřišlo o šanci vyrovnat stav utkání.
59:16
CSKA Moskva si vyžádalo oddechový čas.
59:16
CSKA Moskva to teď zahrálo hodně špatně, když puk vyhodilo na zakázané uvolnění, což znamená, že se bude vhazovat v jeho obranném pásmu a Ilija Sorokin se musí vrátit zpět do brány.
58:43
Ilija Sorokin opustil svou bránu a CSKA Moskva to zkouší v šesti!
57:00
Rozhodčí ještě zkoumali, zda se náhodou střela Stephaneho Da Costy neodrazila zpět do hry od kamery nebo horního oblouku brány, jenže se tak nestalo a Soči přesně tři minuty před koncem vede na ledě CSKA Moskva 2:1.
56:19
Soči právě vstřelilo branku!
ANDRE PETERSSON potrestal CSKA Moskva za neproměněnou šanci a po pouhých šesti sekundách od střely Stephaneho Da Costy do tyče posílá Soči krátce před koncem do vedení!! Zijat Pajgin z pravého kruhu pro vhazování našel u vzdálenější levé tyče najíždějícího Andreho Peterssona, který střelou bez přípravy poslal puk přesně k levé tyči. Ilija Sorokin se sice snažil rychle přesunout, střelu Pettersona ale zastavit nedokázal. Asistence: Zijat Pajgin.
56:13
Stephane Da Costa se na pravém křídle dostal ke střele a rozsvítil červené světlo za bránou Soči, jenže jeho pokus se od pravé tyče odrazil zpět do hry!
55:04
CSKA se vydalo po levém křídle na steč, jenže v rohu kluziště o puk přišlo, přestože se ho tam jeden z hráčů domácího týmu snažil zalehnout a vybojovat tak vhazování v blízkosti brány Soči.
54:28
CSKA Moskva během posledních minut trochu vyklidilo ledovou plochu a hráči Soči jsou nyní tím týmem, který má více ze hry.
53:42
Ilija Krikunov dnes působí skutečně skvělým dojmem, ten by ovšem výrazně zlepšila vstřelená branka.
52:23
Ilija Krikunov se na levém křídle snažil vymotat mezi houští hráčů v červených dresech, mezi dvojicí hráčů CSKA se ale v levém kruhu pro vhazování před bránu protáhnout nedokázal.
51:41
Kirill Petrov vypálil na levém křídle od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována poté, co k němu včas přistoupil jeden z hráčů Soči.
51:30
CSKA Moskva se sice snaží strhnout vedení na svou stranu, jeho snaha ale zatím vyznívá vniveč.
50:53
Dmitry Kugryšev se během pár sekund dostal ke dvěma střelám, z nichž ta první byla sražena mimo a druhá z levého křídla skončila na výstroji pozorného Dmitryho Šikina.
49:50
Před bránou Ilija Sorokina nyní vznikl poprvé v zápase velká závar, hosté se ale k dorážce nedostali a brankář CSKA přikryl puk na ledě lapačkou.
49:36
CSKA ze středního pásma pouze nahodilo puk za bránu Soči a jeho hráči odjeli rychle střídat.
48:27
Soči místo střel pouze nahazuje puk na bránu CSKA Moskva, v ní ale odvádí dobrou práci Ilija Sorokin a před jeho klecí navíc není žádný z hráčů Soči, který by se dostal k dorážce.
48:14
Ilija Sorokin se vydal za svou bránu, aby zastavil nahozený puk hostujícího Soči.
47:31
Ilija Sorokin zastavil nahození Soči z pravého křídla od modré čáry a po přerušení hry přichází na řadu reklamní přestávka.
46:30
Konstantin Barulin zřejmě zjistil, že není po zdravotní stránce úplně v pořádku, a proto ho po minutě a 17 sekundách opět vystřídal Dmitry Šikin.
45:59
Velice zajímavé věci se dějí v CSKA Ice Palace. Konstantin Barulin po prvním zákroku opustil bránu, do které se opět postavil Dmitry Šikin.
45:47
CSKA Moskva se sice usadilo v útočném pásmu, zatím se ale k žádné střele nedostalo.
45:11
Úvod oslabení zvládlo Soči skvěle a podařilo se mu vyhodit puk až bráně CSKA Moskva.
44:42
Zajímavá situace na straně Soči. Dmitry Šikin opustil bránu a přepustil své místo Konstantinovi Barulinovi.
44:42
Vyloučení v týmu HK Soči: Dmitry Kazjonov dostal menší trest, 2 minuty podražení.
44:28
Alexander Radulov skvěle objel bránu a u levé tyče se puk bekhendem snažil poslat za záda Dmitryho Šikina, ten ale vytáhl skvělý zákrok a poté si poradil i s dorážkou jeho spoluhráče, která směřovala po ledě přesně k pravé tyči, brankář Soči ji ale lapačkou v leže vyrazil mimo! To byla obrovská šance.
44:02
Ilija Krikunov dostal pěknou přihrávku na modrou čáru přes řířku středního pásma a z levého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, kterou pozorný Ilija Sorokin zastavil a přerušil hru.
43:24
Soči se vydalo do útoku a po sraženém puku do ochranné sítě vybojovalo vhazování po pravici Ilija Sorokina.
42:36
Nikita Pivcakin chtěl na pravém křídle zavést puk do útočné třetiny, jenže o něj ještě před modrou čárou přišel.
42:20
CSKA Moskva vyhodilo puk s přispěním teče mimo hrací plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:35
Gennady Stoljarov si chtěl zpracovat mezi kruhy pro vhazování přihrávku z pravého křídla, jenže se mu to pod tlakem nepodařilo a jeden z hráčů Soči a čistě poslal k zemi.
41:18
Stephane Da Costa napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, ta ovšem zamířila pouze doprostřed brány a Dmitry Šikin ji dokázal nadvakrát zastavit.
40:40
Dmitry Šikin vyjel z brány, aby u své levé tyče zastavil holí nahození CSKA Moskva a poté v klidu rozehrál.
40:20
Denis Kazjonov se na levém křídle dostal k puku a poté napřáhl ke střele, která směřovala ke vzdálenější pravé tyči, jenže postrádala razanci a Ilija Sorokin ji ukryl v lapačce.
40:08
CSKA Moskva uspělo na vhazování, které se muselo opakovat, a poté jeho hráči vyhodili puk na zakázané uvolnění.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 16:42 .
Soči bylo v první třetině CSKA vyrovnaným soupeřem a krátce po začátku té druhé se ujalo vedení, když Michajl Jakubov z levého křídla přenesl hru doprava na Andreje Kosticyna a ten z kruhu pro vhazování zamířil střelou bez přípravy do horní poloviny prázdné brány. Domácí hokejisté poté zvýšili obrátky a za necelých osm minut se jim podařilo vyrovnat, když se po skvělé zpětné přihrávce z levého křídla a ostrého úhlu Nikity Zajceva prosadil před bránou ze druhé vlny najíždějící Jan Muršak, který střelou bez přípravy vymetl přesně pravý horní roh. Skóre po 40 minutách. CSKA Moskva 1 HK Soči 1.
40:00
39:55
Dmitry Šikin nyní bleskově zareagoval a u své levé tyče přikryl puk na ledě lapačkou, kdyby tak neučil, jeden z hráčů CSKA Moskva by puk dorážel do prázdné brány!
39:32
Jan Muršak na pravém křídle vybojoval puk a poté si sjížděl nebezpečně před bránu, finální stahovačka mu ale nevyšla a z nadějné šance nakonec nic nebylo.
38:54
Sergej Andronov dokázal udržet puk u mantinelu v souboji s Benem Maxwellem a po vyjetí zpoza brány napřáhl ke střele, která skončila na hrudi připraveného Dmitryho Šikina, který přerušil hru.
38:39
Dmitry Šikin v rychlém sledu opět v akci, a to když tentokrát zastavil střelu CSKA Moskva z pravého křídla.
38:13
Dmitry Kugryšev se dostal v blízkosti levé tyče do zakončení, jeho střela ale postrádala razanci a přesnost. Brankář Dmitry Šikin si připsal snadný zákrok.
38:01
Blíží se konec druhé třetiny a CSKA Moskva kontroluje puk na svých hokejkách.
37:31
Jan Muršak se chystal vypálit z pravého křídla, v poslední chvíli mu ale jeden z hráčů Soči puk vypíchl.
36:51
Alexander Radulov nabral ve středu ledové plochy rychlost a mohl se pokusit vypálit, nakonec se ale rozhodl v levém kruhu pro vhazování po zpětném oblouku k modré čáry pro přihrávku.
35:50
Andrej Kosticyn chtěl vypálit z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, puk mu ale v rozhodující chvíli přeskočil hůl.
35:26
Dmitry Šikin v leže rychle zastavil puk, který se ocitl u jeho levé tyče volný a už se k němu sjížděli hráči CSKA Moskva.
35:07
Ilija Sorokin vyjel za bránu, aby zastavil nahození Soči.
34:19
CSKA Moskva po vhazování v útočném pásmu z pravého křídla okamžitě nahodilo puk na bránu a Dmitry Šikin podruhé v rychlém sledu přerušil hru.
34:14
Denis Denisov vypálil na levém křídle od modré čáry a pozorný Dmitry Šikin ukryl jeho tvrdou střelu směřující pouze doprostřed brány ve svém náručí.
33:08
Andre Petersson vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila vedle pravé tyče.
32:42
Soči se během pár sekund dostalo ke třem střelám, ani jedna ale za zády brankáře Ilija Sorokina neskončila.
31:55
Denis Kazjonov z pravého křídla posílal před bránu nebezpečnou přihrávku, domácí hokejisté ji ale dokázali zablokovat.
31:16
Nikita Kvartalnov se snažil něco vymyslet na levém křídle, jenže vzápětí podklouzl a o puk přišel.
30:59
Soči rychle rozbilo tlak CSKA a hra se opět vyrovnala.
30:11
Vadim Ščegolkov zavezl puk na pravém křídle puk do útočného pásma a poté napřáhl ke střele, ta ovšem zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Ilija Sorokin.
29:59
CSKA vyrovnávací gól pochopitelně povzbudil a snaží se rychle vstřelit druhou branku.
29:17
CSKA Moskva se pokusilo rychle otočit vývoj dnešního utkání, Dmitry Šikin ale střelu domácích hokejistů z pravého křídla vyrazil do rohu kluziště.
27:55
CSKA právě vstřelilo branku!
JAN MURŠAK střílí po krásné akci gól a vyrovnává na 1:1!! Nikita Zajcev si na levém křídle najel na krásnou zadovku svého spoluhráče a z nulového úhlu poté našel před bránou zpětnou přihrávkou najíždějícího Jana Muršaka, který bez přípravy zamířil z blízkosti přesně do pravého horního rohu brány. Asistence: Nikita Zajcev.
27:26
Andre Petersson nabral na pravém křídle velkou rychlost a v blízkosti pravé tyče vypálil, jeho pokus ale zamířil mimo.
26:48
Bogdan Kiselevič napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke střele letící těsně nad ledem, do které se parádně položil jeden z hráčů Soči a v leže ji zablokoval.
26:39
Vyloučení v týmu HK Soči: Sergej Bernatsky dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
26:39
Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Stephane Da Costa dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
26:38
Dmitry Šikin zastavil nebezpečnou střelu CSKA z pravého křídla a před jeho bránou se vzápětí strhla potyčka.
25:39
Ilija Krikunov dnes hraje v velkou chutí a nyní to dokonale ukázal, když si z pravého křídla opět krásně stáhl puk mezi kruhy pro vhazování a poté napřáhl ke střele, kterou Ilija Sorokin lapačkou vyrazil do ochranné sítě!
25:21
CSKA Moskva nebezpečně vypálilo z levého křídla od mantinelu a Dmitry Šikin měl co dělat, aby jeho pokus dokázal udržet ve svém náručí!
24:53
Nahození Soči za bránu bylo sraženo do ochranné sítě a hra byla přerušena.
24:21
Dmitry Kazjonov nabral na pravém křídle rychlost, bekhendem se mu ale poté v blízkosti pravé tyče zakončit nepodařilo, když jeden z hráčů CSKA skvěle vytlačil za bránu.
23:19
Nikita Zajcev krátce po přesilové hře Soči mohl udeřit, Dmitry Šikin ale dokázal jeho střelu z pravého kruhu pro vhazování vyrazit.
23:10
Vyloučený Michajl Naumenkov je zpět na ledě a CSKA Moskva hraje opět v plném počtu.
22:40
CSKA Moskva zvládá druhé oslabení v dnešním zápase zatím skvěle a nepouští Soči do žádné šance, navíc se jeho hráčům daří vyhazovat.
21:09
Vyloučení v týmu HK Soči: Michajl Naumenkov dostal menší trest, 2 minuty podražení.
20:25
ANDREJ KOSTICYN střílí gól a krátce po začátku druhé části dnešního zápasu posílá Soči do vedení! Michajl Jakubov z levého křídla poslal před bránu nebezpečnou přihrávku, kterou Igor Ignatuškin jemnou tečí prodloužil na Andreje Kosticyna a ten z pravého kruhu pro vhazování zamířil do horní poloviny prázdné brány. Asistence: Michajl Jakubov, Igor Ignatuškin.
20:06
Soči vyhrálo úvodní vhazování ve druhé třetině a může se vydat směrem vpřed.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 15:50.
CSKA Moskva si od úvodních minut vytvořilo územní převahu, Jan Muršak ani Alexander Radulov na pozorného brankáře Dmitryho Šikina ale vyzrát nedokázali, a tak v závěru úvodního dějství mohl z ničeho nic udeřit v přesilové hře aktivní a dobře hrající Ilija Krikunov, který si z pravého křídla skvěle stáhl puk do prostoru mezi kruhy pro vhazování a poté mířil střelou zápěstím přesně do levého horního rohu, jenže Ilija Sorokin vytáhl fantastický zákrok a puk ukryl po úžasném semaforu v lapačce. Skóre po první třetině. CSKA Moskva 0 HK Soči 0.
20:00
19:53
Ilja Sorokin v závěru první třetiny ukradl gól Ilija Krikunovovi a během úvodní dvacetiminutovky se zřejmě gólu nedočkáme.
19:25
Ilija Krikunov se ocitl v obrovské šanci a z prostoru mezi kruhy pro vhazování po krásné stahovačce mířil střelou zápěstím přesně do levého horního rohu, Ilija Sorokin ale vytáhl fantastický zákrok a puk ukryl v lapačce!
18:48
Bogdan Kiselevič usedl na trestnou lavici a Soči má v závěru první třetiny k dispozici přesilovou hru.
18:30
Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Bodgan Kiselevič dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.
18:23
Ilija Krikunov nabral na levém křídle velkou rychlost a po krásném objetí brány vypálil, jeho následná střela ale byla zablokována jedním z hráčů CSKA, který se v leže položil do jeho střely.
18:03
Dmitry Šikin zastavil nahození CSKA se středního pásma a poté přerušil hru.
18:00
Do konce první třetiny, ve které jsme zatím gól neviděli, zbývají odehrát přesně dvě minuty.
17:22
Alexander Radulov je elitním střelcem prvního útoku, který by mohl rozhodnout dnešní utkání.
17:07
Alexander Radulov pěkně vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Dmitry Šikin byl ovšem připraven a jeho střelu ukryl po pěkném zákroku v lapačce!
16:03
CSKA Moskva zvyšuje obrátky, nyní ale jeho útočnou snahu zastavilo postavení mimo hru.
15:50
Alexander Ščerbina se pokusil vypálit z mezikruží a jeho střela byla sražena do rohu kluziště.
15:16
CSKA Moskva tvrdě vypálilo od modré čáry na levém křídle, následná střela ale skončila pouze za bránou Soči a podél mantinelu puk opustil útočné pásmo.
15:05
Hokejisté Soči vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a hra se vrátí zpět před brankáře Dmitryho Šikina.
14:46
CSKA Moskva je střelecky aktivnější, gól se mu ovšem vstřelit nepodařilo, stejně jako na opačné straně Soči.
13:47
Geoff Platt nabral na pravém křídle rychlost a z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která letěla těsně nad ledem, a Dmitry Šikin ji pravým betonem vyrazil mimo prostor tří tyčí!
12:32
Michajl Jakubov z levého křídla hledal na opačné straně útočného pásma Michajla Anisina, ten ale jeho pokus nedokázal zpracovat a jeho následná střela na dlouhou hůl po ledě zamířila mimo.
12:08
Puk byl sražen do ochranné sítě a vhazovat se bude po pravici brankáře CSKA Ilija Sorokina.
12:02
Hra byla přerušena a na řadu přichází druhá krátká reklamní přestávka. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, i když opticky jsou aktivnější hráči domácího CSKA Moskva.
11:35
Útok Soči vzápětí nic nepřinesl, stejně jako na opačné straně vzápětí akce Stephaneho Da Costy, který se na pravém křídle k ničemu nedostal.
10:23
CSKA Moskva dostalo Soči pod velký tlak, brány Dmitryho Šikina ale odolala a dopředu se mohou vydat hosté.
09:23
Ilija Sorokin si pohlídal prostor u své pravé tyče a lapačkou přikryl puk na ledové ploše tak, aby hráče Soči nepustil k dorážce.
09:15
Ilija Krikunov hledal v útočném pásmu kolmou přihrávkou svého spoluhráče, ten se ale k puku nedostal. CSKA dobře vystihlo nebezpečnou přihrávku.
08:30
CSKA Moskva se vydalo do útoku po levém křídle, těsně za modrou čáru ale jeho hokejisté o puk po souboji u mantinelu přišli.
07:58
Jan Muršak se nachází v poslední době ve fantastické formě, když během posledních pěti zápasů vstřelil dva góly a zaznamenal dvě asistence.
07:38
Jan Muršak se během pouhých sedmi sekund dostal dvakrát do zakončení, ani jedna střela ale pozorného Dmitryho Šikina z vrcholu kruhů pro vhazování nepřekonala! Šikin první střelu vyrazil pravým betonem a tu druhou ukryl po dobrém zákroku ve svém náručí.
06:23
Dmitry Šikin se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození CSKA Moskva ze středního pásma a poté rozehrál.
06:11
Domácí hokejisté jsou sice aktivnější, první šanci utkání si však vytvořili hráči Soči.
05:06
CSKA Moskva se vydalo směrem vpřed, jeho útočnou akci ale zastavilo vzápětí postavení mimo hru, po kterém se vhazovalo ve středním pásmu.
04:33
Soči vzápětí vypálilo z pravého křídla od mantinelu a Ilija Sorokin po spolehlivém zákroku ukryl puk ve své výstroji a přerušil hru.
04:08
Vadim Ščegolkov se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, brankář CSKA Ilija Sorokin ale dokázal jeho pokus vyrazit do rohu kluziště!
02:51
Stephane Da Costa se pokusil na levém křídle překvapit Dmitryho Šikina bekhendovou střelou z ostrého úhlu, hostující brankář byl ale připraven a jeho pokus pravým betonem vyrazil za svou bránu.
01:45
Jsou za námi téměř dvě úvodní minuty a zatím čekáme na úvodní šanci na jedné či druhé straně.
01:00
CSKA vypálilo tvrdě od modré čáry, střela domácích hokejistů ale byla zablokována.
00:40
Domácí CSKA Moskva nastoupilo k dnešnímu zápasu v retro dresech z roku 1975, kdy klub z hlavního města Ruska změřil síly s New Yorkem Rangers.
00:06
Utkání mezi CSKA Moskva a Soči právě začalo a domácí hokejisté se po vyhraném vhazování mohou vydat směrem vpřed.
00:01
Hráči CSKA Moskva právě vycházejí na ledovou plochu a po tradičním zaznění ruské národní hymny bude moci utkání mezi domácím CSKA a hostujícím Soči začít.

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Zajcev, Kiselevič, Denisov (C), Ozchiganov, Naumenkov, Sergejev, Pivcakin – Platt, Radulov, Da Costa – Andronov, Kugryšev, Muršak – Tělegin, Stoljarov – Korotkov, Kvartalnov, Makarov.

HK Soči: Šikin (Barulin) – Bernatsky, Semenov, Kuzněcov, Wilson, Jalasvaara, Mamašev, Pajgin – Denis Kazjonov, Ščegolkov, Dmitry Kazjonov – Petersson, Maxwell, Skačkov – Krikunov, Ignatuškin (C), Kosticyn – Jakubov, Anisin, Ščerbina.

Rozhodčí: Antti Boman, Denis Naumov – Dmitrij Glovlijev, Gleb Lazarev.
Vzájemné zápasy:

10.11.15 Soči – CSKA Moskva 2:4
Soči:

Soči se nachází před vzájemným střetnutím v téměř shodné formě, akorát s tím rozdílem, že na rozdíl od CSKA Moskva po dvou porážkách vzápětí dvakrát vyhrálo a poslední čtyři utkání odehrálo všechny v domácím prostředí. Hokejisté hostujícího celku nejprve podlehli Vladivostoku, poté si ovšem zpravili chuť proti Chabarovsku. V posledním utkání potom Soči po prohře s Novokuzněckem vyhrálo nad Novosibirskem.
CSKA Moskva:

CSKA Moskva se v současné době potýká s nevyrovnanými výsledky, když během posledních čtyř zápasů dvakrát vyhrál a poté vzápětí zase prohrál. Naposledy CSKA po hladké výhře 3:0 na ledě Avangardu Omsk prohrálo těsně 4:3 v Astaně. Ve skvělé formě hraje Slovinec Jan Muršak, který během posledních pěti zápasů vstřelil dva góly a na tři přihrál.
CSKA Moskva v pondělí odpoledne vyzve na svém ledě ve druhém vzájemném střetnutí letošní sezóny KHL Soči, které se v západní konferenci nachází příčku za ním, ovšem se sedmnáctibodovou ztrátou. Zápasem z CSKA Ice Palace Vás s radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.