Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek slaví Oldřiška, zítra Lada
Oblačno 23°C

Pomsta Bieberovi: Šlápnul jsi na logo, my šlápneme na tebe!

Autor: rou

Zpěvák Justin Bieber není u hokejových fanoušků zrovna na vrcholu popularity, což před třemi týdny dovršil ve chvíli, kdy se v šatně Chicaga dotkl Stanley Cupu a co víc – šlápnul při tom na klubové logo! Teď fanoušci Blackhawks připravili vydařenou pomstu: oni šlapou na Biebera.

Šlápnul jsi nám na logo, my ti šlápneme na obličej. Tedy aspoň obrazně. Nějak tak přemýšlela skupinka fanoušků Chicaga, kteří rozjeli svoji pomstu kanadské popové hvězdičce.

Napoprvé neuspěli, když je ochranka nenechala rozvinout jejich reprodukci Bieberova obličeje v nadživotní velikosti přímo u Stanley Cupu.

Tak se rozhodli, že na zpěvákovu podobiznu budou šlapat všude, kde to půjde. A výsledky posílat na twitterový účet @standOnBieber (šlápni si na Biebera). Tam se k nim připojují další a další fanoušci Chicaga, ale svou podporu jim vyjadřuje většina fanoušků bez ohledu na klubovou příslušnost.

„Když jsme viděli Justina Biebera nejen šlápnout na logo, ale dotknout se Stanley Cupu, byli jsme šokovaní,“ napsala trojice „zakladatelů“ serveru Yahoo.com.

„Abychom byli upřímní, začalo to jako vtipná pomsta, ale vzniklo něco, z čeho cítíme hrdost fanoušků Blackhawks a obecně obyvatel Chicaga,“ vykládají Chris, Mark a Josh a hned dodávají, že je všechno míněno v dobrém. „Je to všechno v legraci, nejsme žádní nenávistní magoři.“

Justin Bieber v kabině Chicaga pózoval se Stanley Cupem. Řadu fanoušků to pořádně namíchlo...
Justin Bieber v kabině Chicaga pózoval se Stanley Cupem. Řadu fanoušků to pořádně namíchlo...

Témata:  sporthokejnhlchicagoJustin Bieberfanoušcistanley cuplogo