Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Tenisté Štěpánek a Kvitová už spolu nechodí: Dohoda po rozchodu!

Autor: top, as

Potvrdil, že se s Petrou Kvitovou (24) po ročním vztahu rozešli. Nicméně své soukromé trable hodil tenista Radek Štěpánek (35) za hlavu a opět se soustředí jen na jedno – na svoji hru!

Ještě před pár týdny si pochvaloval, jak mu láska k pohodářce Petře pomáhá i na kurtu. Včera krach vztahu přiznal. „Ano, je to skutečně tak, už nejsme spolu. Život jde dál,“ přiznal Blesku tiše Štěpánek.

Včera odehrál na ostravském challengeru svůj vůbec první zápas poté, co je zase singl. A na kurtu vůbec nepůsobil dojmem, že by procházel nějakou krizí. „Plně se soustředím na tenis,“ řekl.

A svá slova splnil. V prvním kole turnaje Prosperita Open v Ostravě porazil Běloruse Ignatika v pohodovém tempu 6:4, 6:2.

Jsme profíci

Štěpánek byl nejen přítelem Kvitové, ale snažil se ji podporovat i v kariéře. Dokonce se s ní rozdělil o svého kondičního kouče Marka Všetíčka, který elitní tenistce pomohl shodit přebytečné kilogramy a rapidně zlepšit fyzičku. Co bude dál?

Zatrhne snad »Všéťovi« práci u Petry? I tohle řešili, když se rozcházeli. A padla jasná dohoda: Všetíček bude Petru trénovat dál. „Všichni tři jsou profesionálové a osobní věci s tím nemají vůbec co dělat,“ řekl Karel Tejkal z agentury, která oba tenisty zastupuje.

Společné chvíle štěstí, v té době to ještě fungovalo
Společné chvíle štěstí, v té době to ještě fungovalo