Sobota 15. srpen 2020
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym
Oblačno, bouřka 24°C

Polonahé hrátky s Jágrovou holí: tyhle dresy jsou jen namalované!

Autor: sjs

Držely v ruce poklad a u toho byly skoro nahé. Vnady svlečených hostesek pokrýval pouze body painting, přesto si kolem procházející pánové více všímali toho, co odhalené slečny držely. Prsty svíraly originální hokejku Jaromíra Jágra, se kterou hrál na svém posledním angažmá v NHL.

Podepsaná sportovní relikvie společně s fotografií Jaromíra Jágra šla do dražby během charitativní pokerové akce. V kladenském NC Oaza se slavnostně otevřela nová síň slávy tamního hokeje.

Hostesky s hokejkou a fotografií od Jaromíra Jágra
Hostesky s hokejkou a fotografií od Jaromíra Jágra

Mezi legendy nově oficiálně přibyli olympijští vítězové z Nagana obránce Libor Procházka a útočník Pavel Patera. Kladenští hráči pak po vzoru klubů NHL v tamním kasinu uspořádali charity night na podporu zraněného ex-spoluhráče Petra Křepelky.

Hokejové Kladno otevřelo Síň slávy. Jágr slavnostně přestřihl pásku

„Půlnoční dražba hokejky, s níž hrál Jaromír Jágr v Calgary, přinesla symbolických 68 tisíc korun, další desítky tisíc se vybraly od hráčů a dalších hostů,“ řekl Michal Krčmář, marketingový ředitel Skupiny Rebuy Stars, jež je partnerem síně slávy kladenského klubu.

Peníze poputují na účet Petra Křepelky. Kladenský odchovanec se těžce zranil na podzim loňského roku v německé lize a hrozilo mu úplné ochrnutí. Nyní čeká na další operace, aby se mohl vrátit do normálního života i na ledovou plochu.

Témata:  VIPsportkasínoSíň slávyJágrdívkyhokej