Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Vízek prozradil, kdo chce Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží?

Autor: pv

Gólový zabiják byl hlavním tématem. Útočník Plzně Michael Krmenčík o víkendu sejmul třemi góly Mladou Boleslav a dostalo se mu velké pozornosti v talkshow Tiki Taka, kterou vysílá stanice O2 TV Sport. Co o vysokém střelci řekli fotbaloví experti?

Když sledovali všechny tři góly, kterými Michael Krmenčík o víkendu položil na lopatky Mladou Boleslav, tak uznale pokyvovali. Hosté ve studiu pořadu Tiki Taka pak útočníka detailně rozebrali.

„Předvídá, kam přijde míč a umí se rychle odpoutat od bránícího hráče, který ho hlídá. Má i figuru. Je vysoký, silný a na české poměry je i mimořádně rychlý. Kombinace všech těchto vlastností z něho dělá nejnebezpečnějšího útočníka v lize. Je to i nejdražší zboží na českém trhu,“ chválil Krmenčíka trenér Bohemians Martin Hašek .

SESTŘIH: Plzeň - Mladá Boleslav 6:1. Demolici řídil Krmenčík

I rival ze Sparty útočník Josef Šural si posteskl, že na rozdíl od něj je Krmenčík vyšší a rychlejší. Olympijský vítěz Ladislav Vízek následně před kamerami prozradil, kdo se o fotbalistu Viktorie zajímá.

„Se Šmícou ( Vladimír Šmicer ) jsme jeli na golf a volal mu prezident Bordeaux, co je Krmenčík za člověka a fotbalistu. Šmíca o něm mluvil moc hezky,“ řekl Vízek, který si i lehce rýpnul, co by měl Krmenčík ještě zlepšit. „Chybí mi u něj taková chytrá klička. Je to takový dorážeč. Počkám si, až bude dávat chytřejší góly. Technicky by na tom mohl být ještě líp.“

Vízek prozradil, kdo chce koupit Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží?