Středa 5. srpen 2020
Svátek slaví Kristián, zítra Oldřiška
Oblačno 23°C

Samice, dříčka i krásná Slovenka! NEJ snowboarďačky a lyžařky na MS

Autor: pv
 • Tyhle krásky závodí na mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu...

  Odvážné, šikovné a ještě sexy! Na mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu v americkém Utahu bude o medaile bojovat řada závodnic. Některé z nich jsou ale tak žhavé, až pod nimi taje sníh. Kdo se dostal mezi nejkrásnější lyžařky a snowboarďačky podle deníku Sport?

 • Eva Samková (25) - snowboradcross

  Namalují jí tradičně pod nos fixou knírek pro štěstí a pustí se do zrádné trati. „Holky jsou na závodech namalované a vypadají moc dobře a já tam chodím v cíli taková ušmudlaná s černou šmouhou pod nosem,“ smála se olympijská vítězka ze Soči a bronzová medailistka z Pchjongčchangu, která je už na pátém mistrovství světa.

  Eva Samková má po úspěchu v Pchjongčchangu za odměnu vlastní plechovku se svou fotkouEva Samková má po úspěchu v Pchjongčchangu za odměnu vlastní plechovku se svou fotkouFoto Jan Kasl/Red Bull Media House

 • Sanna Lüdiová (32) - skicross

  Lvice. Blonďatá Švýcarka se posledních pět let trápí se zdravotními problémy. Zlomeniny, zranění kolen, potrhané vazy a záhadné virové onemocnění. Přesto se Sanna nevzdala a vrátila se na svahy. V probíhající sezoně patří do nejlepší desítky ve Světovém poháru a na šampionátu v USA pošilhává i po medaili. Byla by to pro ni velká odměna za neskutečnou dřinu.

  Dře na sobě. Sanna Lüdiová patří mezi nejlepší skikrosařkyDře na sobě. Sanna Lüdiová patří mezi nejlepší skikrosařkyFoto Facebook

 • Chloe Kimová (18) - halfpipe, slopestyle

  Americká superstar. Chloe je olympijskou vítězkou z Pchjongčchangu v halfpipe a stala se velkou celebritou. Pětkrát dokázala vyhrát i prestižní olympiádu extrémních sportů X-Games. Magazín Forbes ji zařadil do elitní skupiny třiceti slavných osobností, kterým ještě nebylo třicet let. Podepsala několik dlouholetých lukrativních kontraktů. 

  Snowboardová superstar Chloe Kimová na červeném koberci...Snowboardová superstar Chloe Kimová na červeném koberci...Foto Profimedia.cz

 • Klaudia Medlová (25) - halfpipe, slopestyle

  Stálice mezi freestylovými snowboardistkami. Slovenská kráska před čtyřmi lety získala na mistrovství světa bronz ve slopestylu a bez šancí není ani na letošním šampionátu. Klaudia v minulosti utrpěla během závodů několik vážných zranění, ale vždy se dokázala vrátit zpět a bojovat s těmi nejlepšími. 

  Krásná Klaudie Medlová si pořádně natlouklaKrásná Klaudie Medlová si pořádně natlouklaFoto Facebook

 • Jelizaveta Salichovová (23) - alpský snowboarding

  Talentovaná alpská snowboardistka před třemi lety vyhrála juniorský šampionát. Zatím se ale Rusce příliš nedaří přechod mez dospělé a ve Světovém poháru se potácí kolem třicátého místa. Podaří se rodačce z Ufy vystřelit vzhůru na šampionátu v Utahu? 

  Jelizaveta Salichovová na větší úspěch v alpském snowboardingu teprve čekáJelizaveta Salichovová na větší úspěch v alpském snowboardingu teprve čekáFoto Facebook