Středa 22. března 2023
Svátek slaví Leona, zítra Ivona
Oblačno 17°C

Zamilovaný Nedvěd exkluzivně pro Blesk potvrdil: Ano, jsem rozvedený!

Autor: Petr Němec

Není v tom ani špetka hamižnosti, ale viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd (49) ušetří. Plod mořské ústřice kupovat nebude. Ne že by na něj neměl, ale není komu.

Bylo by tuze stylové věnovat ženě k perlové svatbě perly, jenže přišel rozchod od stolu i od lože…

Třicítka nebude

Pavel a Ivana (45) žili dva a půl roku v odloučení a třicáté výročí sňatku neoslaví. Manželství nejlepšího českého fotbalisty všech dob a stále ještě půvabné blondýnky, která si svého času k dceři Ivance (23) a synovi Pavlíkovi (21) přála třetího potomka, vydrželo sedmadvacet let.

V polovině listopadu fandila s Ivankou v Miláně jejímu milému tenistovi Sebastianovi Kordovi už bez snubního prstenu. Byl to náznak, ale Pavel teď Blesku exkluzivně prozradil, že další společné roky nebudou: „Jsme oficiálně rozvedení, ale víc se k tomu nechci vyjadřovat.“ Do života mu vstoupily jiné favoritky. Krásná koňačka Lucie Anovčínová (26) a nyní popová štika Dara Rolins (49).

Žádné drobné

Pavel a původní profesí zdravotní sestra Ivana spolu prožili dobré i zlé. Včetně zrady rodinného zahradníka, který bandě lapků poradil, jak v jejich vile v turínské čtvrti La Mandria ukrást cennosti za 25 milionů korun.

Právě kolem majetku a peněz se samozřejmě točí i každé rozvodové řízení. A tohle není o drobných! V dobách své největší hráčské slávy vydělával »Grande Paolo« až 250 milionů korun ročně. Coby vrcholový činovník štábu Juventusu si například v sezoně 2018/19 přišel na 13 milionů korun…

V půlkce listopadu už byla Nedvědová bez snubáku.
V půlkce listopadu už byla Nedvědová bez snubáku.