Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Nedvědovo manželství: Takhle to teď s manželkou má! Stojí vztahu s Darou něco v cestě?

Autor: sm

Otázka, která fanoušky zajímala už při odhalení vztahu s krásnou koňařkou Lucií, je konečně zodpovězena! Jak to má bývalý fotbalista (49) se svou manželkou Ivanou, se kterou si v roce 1994 řekli své ano? Teď už je jasno!

Když se vedle fotbalového velikána začala objevovat mladá kráska Lucie Anovčínová, leckoho napadlo, v jakém režimu funguje Pavel Nedvěd se svou ženou. A hlad po odpovědi začal ještě více sílit včera, když vyplulo napovrch, že legendární fotbalista má poměr se zpěvačkou Darou Rolins (49)!

Web Super.cz teď přinesl informace o tom, že manželství fotbalisty, který v Itálii působí jako viceprezident velkoklubu z Turína, je už minulostí. „Ano, mají za sebou poslední fázi rozvodového řízení. Pavel je volný,“ potvrdil webu Nedvědův blízký přítel. Vztahu se slovenskou zpěvačkou tak už nic nestojí v cestě.

„Grande Paolo“ ale na manželství se ženou Ivanou určitě jen tak nezapomene. Už jen kvůli tomu, že trvalo bezmála tři desetiletí a přineslo mu děti Ivanku a Pavla. 

Když se dříve dostal napovrch poměr s Anovčínovou, v Itálii tisk psal, že byl tento vztah proti srsti některým puritánským akcionářům Juventusu. Podle nich totiž Pavel ve své vrcholné funkci kazil nevěrou a dováděním s Lucií turínskému kolosu image.

Fanoušky vztahu s milovnici koní pravděpodobně nebyli ani Nedvědovy děti. Dcera dala svůj postoj najevo například ve chvíli, kdy na sociální sítě přidala během loňských Vánoc fotku svých rodičů s popiskem: „Pár stvořený v nebi.“

Jisté je, že na Pavla Nedvěda dokázala Dara udělat dojem. Podaří se jí navázat dobrý vztah také s jeho dětmi?

Ze společných fotek, které Dara zveřejnila, láska jenom sálá.
Ze společných fotek, které Dara zveřejnila, láska jenom sálá.