Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C

Život v luxusu boxera Mayweathera: Ukázal hodinky za 400 milionů!

Autor: ris

Peněz má tolik, že by s nimi mohl přikládat do krbu, a tak rozhazuje a rozhazuje. Boxerský šampion Floyd Mayweather si potrpí na luxusní auta, luxusní oblečení, luxusní elektroniku i luxusní… hodinky!

Ve sbírce jich má více než čtyři desítky. Ty nejcennější – z dílny  Jacob & Co. - jej přišly na v přepočtu neskutečných 400 milionů korun a jmenují se stylově Billionaire. Jejich součástí je tzv. tourbillon, tedy unikátní rotující mechanismus v jejich soustrojí!

No, Mayweathera, který v ringu neprohrál jediný z padesáti profesionálních zápasů, určitě víc zajímá zevnějšek originálních cibulí, které si pořídil před několika lety. Jejich součástí je hned 260 až tříkarátových diamantů, které se třpytí jako pstruzi, když na ně svítí slunce v horské tůni.

Takže přesně podle Floydova gusta. Sehnal je u japonského šperkaře Tadaši Fukušimi. „Nejlepšího na světě. Má nejlepší ceny. Věřte mi, protože šperky jsem kupoval už u všech klenotníků v New Yorku, Las Vegas, Los Angeles, Detroitu, Houstnu i Miami,“ chechtal se milovník přepychu.

Unikátní "Miliardářské" hodinky Floyda Mayweathera
Unikátní "Miliardářské" hodinky Floyda Mayweathera