Čtvrtek 19. května 2022
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Polojasno 21°C

Zásnuby beachvolejbalisty Schweinera: Prstýnek na Vafli!

Autor: ris

Na kurtech září po boku Ondřeje Perušiče, to v soukromí hraje beachvolejbalový reprezentant David Schweiner (27) „smíšeného debla“ s krásnou partnerkou Nicole. Nyní ji pasoval do role snoubenky. Akt se ovšem neobešel bez lehkých komplikací…

„Prý jestli si z ní nedělím srandu,“ popisoval olympionik na instagramu, jak na jeho vánoční žádost o ruku sympatická blondýnka reagovala. Ač překvapená, nakonec řekla „ano“ a nastavila svoji ručku, aby s napětím sledovala, jak její drahý trefil velikost prstýnku.

Netrefil… A tak vzácný šperk skončil u jejich milované fenky zlatého retrívra. „Prsten má na čumáku Vafle, protože jsem pořídil malej a musel se zvětšovat,“ vysvětloval Schweiner, proč šli se šťastnou novinou ven až o měsíc později.

„Asi jsem ve věku, kdy nastal čas začít nosit prstýnek,“ zářila Nicole již s upravenou ozdobou na prsteníčku. Co nevidět ji ovšem vymění za „snubák“. „Ještě nevíme kdy, ale snad ještě tenhle rok,“ věří David. „Řeknu jenom jedno, naše plánování svatby bude velká jízda,“ dodala žena jeho života.

Prstýnek nejprve místo ručky Nicole zdobil čumák fenky Vafle
Prstýnek nejprve místo ručky Nicole zdobil čumák fenky Vafle