Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

NFL v slzách: Tragicky zahynul obránce Gladney (†25)

Autor: sm

Měl před sebou nejlepší léta a spoustu nových výzev. Těm se ale už nikdy hráč amerického fotbalu Jeff Gladney nepostaví. Jeho život vyhasl v pondělí během tragické autonehody v Texasu. 

Jeff Gladney nastupoval za tým Arizona Cardinals, se kterým podepsal smlouvu letos v březnu. Dres tohoto týmu už ale bohužel rohový obránce nikdy neoblékne. Do sportovního nebe odešel v pondělí poté, co se Gladney stal účastníkem dopravní nehody v Texasu. Tu bohužel nepřežil...

Policie momentálně příčiny nehody teprve šetří. Podle webu Star Telegram měla na místě zahynout také jedna spolujezdkyně.

Tragická havárie se měla stát zhruba kolem půl třetí místního času. Smutnou zprávu potvrdil novinářům hráčův agent Brian Overstreet. „Žádáme o modlitby za rodinu a soukromí v této nejtěžší době,“ řekl agent.

Po Gladneym zůstal roční syn, o kterém ještě před pár týdny dojemně mluvil. Označil ho za malého mužíka, který mu změnil život:  „Od prvního okamžiku, kdy jsem tě spatřil, jsem byl zamilovaný. Nepochopíš, jak mě myšlenka na tebe dostala z mnoha mých nejtemnějších dnů. I když nás čeká ještě mnoho dalších narozenin a vzpomínek, tyhle jsou výjimečné,“ napsal Jeff na sociální sítě slova, která teď s odstupem času ve světle smutných událostí lámou srdce.

Teď už ale chlapečkovi zbývají na tatínka bohužel právě jen zvěčněné vzpomínky.

Jeff Gladney tragicky zahynul
Jeff Gladney tragicky zahynul