Úterý 27. září 2022
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno, déšť 16°C

Cibulková slavila svátek: Romantika s manželem a dárek za čtvrt milionu!

Autor: ljš

Jsou spolu už 11 let!, Michal Navara, ale dokáže svou manželku Dominiku Cibulkovou stále překvapit. Když bývalá tenistka slavila jmeniny, zahrnul ji takovou dávkou luxusu a romantiky, až oči přecházely!

Když Dominika na svůj svátek vyrazila plnit si pracovní povinnosti, našla na kapotě svého nadupaného porsche žlutou růži. Tím to ale neskončilo, když pak totiž otevřela kufr, našla v něm od svého muže dárek. Podle loga módní značky Hermès, nemohl být nikdo na pochybách, že uvnitř bude skutečně luxusní kousek. "Hádám, že to nebudou bačkory," smála se sama oslavenkyně.

Své fanoušky však sexy tenistka nechala v napětí a dárek nerozbalila, tedy aspoň na instagramu. Zato se mohli pokochat pokračováním slavnostního dne. S manželem totiž strávila noc v luxusním hotelu Four Seasons v Budapešti a své sledující ještě poškádlila dalšími záběry zabaleného dárku. "Jsem tak šťastná, že manžel sdílí mé nadšení a zájem o drahé kraviny," okomentovala záběry spícího Michala a luxusního daru ležícího vedle něj. 

Když pak o pár dní později otevřela na svém instagramu možnost otázek, snesla se pochopitelně vlna dotazů právě na tajemnou dárkovou tašku. Dominika se nakonec slitovala a fanouškům se pochlubila. "Byla v ní tato nádhera: B30 Lime - sbírka se opět pomaličku rozrůstá," ukázala luxusní kabelku, legendární  »birkinku«, jejíž cena se pohybuje kolem čtvrt milionu korun (foto v galerii).

Manželčiny jmeniny tak Michala vyšly pořádně draho a tenistka varuje, že má ještě řadu podobných přání. "Manžel stále doufá, že už mě to konečně přejde, ale asi ne, mám prostě ráda serepetičky," napsala k fotce, na níž si hýčká své luxusní poklady.

Dominika fanouškům dárek nejprve tajila
Dominika fanouškům dárek nejprve tajila