Sobota 3. června 2023
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
Jasno 20°C

Půvabná tenistka má problém kvůli očkování: Zabývá se jí policie!

Autor: pl

Lež má krátké nohy. V případě tenistky Camily Giorgiové (30) rozhodně. Italská kráska je v problémech poté, co praskla kauza s falešnými dokumenty ohledně očkování. Nyní se dostala do hledáčku policie.

Se znepokojivou informací přišel italský deník La Republicca, jehož novináři tvrdí, že Giorgiové vystavil falešné potvrzení o očkování jeden z doktorů, který je zároveň odpůrcem vakcíny. Onen doktor je vyšetřován v rámci větší kauzy falšování očkovacích průkazů, kdy hned několik lékařů dávalo sportovcům a celebritám neplatná potvrzení.

Vyšetřování probíhá i u samotné Giorgiové, která je aktuálně na 66. místě v žebříčku WTA. Aktuálně jí hrozí obvinění z falšování dokumentů o očkování. To potřebovala během pandemie covidu-19 na několika turnajích. Na nich si díky zfalšovanému průkazu mohla zahrát. Nyní to ale vypadá, že na turnajové zápasy může na delší dobu zapomenout.

Povinné očkování bylo vyžadováno třeba na Australian Open, kde v minulých letech nemohl hrát kvůli svému odmítavému postoji srbský tenista Novak Djokovič (35).

Půvabná tenistka Camila Giorgiová má problém. Policie ji vyšetřuje kvůli falešnému covid pasu
Půvabná tenistka Camila Giorgiová má problém. Policie ji vyšetřuje kvůli falešnému covid pasu