Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 20°C

Wozniackou odkopl před svatbou a teď... Golfista McIlroy se rozvádí!

Autor: pl

Na světě není moc golfistů, kteří by se mohli poměřovat s Rorym McIlroyem (35). Severoirská hvězda si během let vypracovala status jednoho z celosvětově nejlepších hráčů na greenu. Nyní ale spatřila světlo světa velice nepříjemná zpráva. McIlroy podal společně s manželkou Ericou Stollovou (36) žádost o rozvod! Navíc jen několik desítek hodin před důležitým turnajem...

S informací, že se McIlroy rozvádí, přišel jeho manažer Sean O´Flaherty. „Komunikační tým Roryho McIlroye dnes potvrdil, že byla podána žádost o rozvod,“ citoval O´Flahertyho britský list Daily Mail. Kromě toho zdůraznili, že si sám slavný golfista přeje, aby tohle těžké období proběhlo s co největším respektem. Smutné oznámení bylo zveřejněno jen tři dny před startem PGA Championship v Kentucky, druhého majoru tohoto roku.

Proč se manželství s Ericou rozpadlo? To prozatím není známo. Soudní dokumenty podané v Palm Beach ale uvádějí, že jejich manželství je nenávratně rozvráceno. Úspěšný sportovec si vzal sympatickou blondýnu v roce 2017. Společně měli žít v luxusním sídle s hodnotou 217 milionů korun ve městě Jupiter na Floridě.

V žádosti o rozvod se také uvádí, že manželé podepsali předmanželskou smlouvu. Podrobnosti ale nebyly v tomto případě zveřejněny. V žádosti se mimo jiné požaduje, aby byla stanovena společná péče a rodičovský plán pro jejich tříletou dcerku Poppy Kennedy. Za zmínku rozhodně stojí McIlroyův právní zástupce. Proč? Protože se jedná o Thomase Sassera, který v roce 2010 zastupoval Tigera Woodse, když se s ním rozváděla manželka.

McIlroy se poznal s Ericou v roce 2012 na Ryder Cupu, kde pracovala. Někdejší světová jednička tehdy ocenila Stollovou za to, že mu pomohla zajistit policejní doprovod na hřiště poté, co se málem nedostal včas na odpaliště. V té době chodil McIlroy s tenisovou hvězdou Caroline Wozniackou (33). Dokonce s ní byl zasnouben, ale v roce 2014 vztah skončil jen několik měsíců před svatbou.

Slavný golfista Rory McIlroy se rozvádí.
Slavný golfista Rory McIlroy se rozvádí.