VIP Sport

16. srpna 2015 • 04:59

Striptýz fanynky Sparty je hit, Dočkal byl nejblíž: Hned jsem to zkoumal!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ta holka je hit! Striptýzem sparťanské fanynky, která při zápase v Mladé Boleslavi ukázala prsa v přímém televizním přenosu, se baví nejen fotbalový národ! Kabinu Letenských nevyjímaje...Byl to sparťanský záložník Bořek Dočkal (26), na něhož odvážná černovláska vytasila svoje vnady, když šel v 82. minutě zahrávat rohový kop.

„V tu chvíli jsem si toho vůbec nevšiml. Většinou při zápase nesleduju, co se děje na tribunách. Zvlášť u rohových praporků, kde to často bývá pěkně divoký,“ řekl Blesku Dočkal. „Ale tohle byla trošku jiná divočina,“ smál se.

Polonahá fanynka Sparty způsobila v Boleslavi poprask...
Polonahá fanynka Sparty způsobila v Boleslavi poprask...

Zahlcený mobil

Že profláknutá hláška jeho spoluhráče Lukáše Váchy »Vítězství na hřišti i v hledišti« dostala nový rozměr, se fotbalisté Sparty dozvěděli až poté, co na hřišti oslavili triumf 4:2.

720p 480p 360p 240p
Mladá Boleslav - Sparta: Fanynka ukazuje prsa při rohu Sparty

„Po zápase jsem měl tý holky okamžitě plnej mobil. Nejdřív mi všichni posílali fotky, pak i video. Samozřejmě jsme se tomu s klukama zasmáli,“ konstatoval »Dočky «.

„Hned jsem zkoumal, jestli to nebylo náhodou před tím rohem, po němž dal Costa vítězný gól. Ale pak jsem si všiml, že už tam svítilo skóre 3:2.“

CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Sparta 2:4, hosté vládnou lize

720p 480p 360p 240p
Mladá Boleslav - Sparta: Pád Milana Baroše ve vápně

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze