6. srpna 2015 • 12:43

Fanoušek na Letné hajloval do kamery! Tam se někdo zbláznil, divil se Bosák

Autor: ,
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před zápasem na Spartě panovaly obavy spíš z divokých fanoušků CSKA Moskva, kterých do Prahy dorazilo kolem pěti stovek. Odveta 3. předkola Ligy mistrů se nakonec odehrála z tohoto pohledu v klidu. Největší úlet utkání ale předvedl jeden domácí příznivec, který přímo v televizním přenosu zahajloval.Na konci poločasové přestávky ještě panovala na Letné dobrá nálada. Český vicemistr vedl 2:1 a měl blíž k postupu, než ho ve zbytku zápasu ztratil. Televizní kamery si krátce před výkopem všímaly fanoušků, kteří si užívali slibně rozjetý zápas.

Zaměřily se i na dvojici fanoušků ve sparťanských dresech, kteří se rukama bili do prsou a užívali si příjemný letní fotbalový večer. Zničehonic se však za ně postavil polonahý mladík a s pohledem upřeným do kamery zahajloval!

Rychle přišel střih, ale tento krátký moment zaskočil i komentátora ČT Jaromíra Bosáka. „Ale ten pozdrav tedy nevím. Tam se někdo regulérně zbláznil,“ divil se fanouškovi s nacistickým pozdravem.

Jak závažné následky může mít podobné chování pro tohoto jedince, není jasné. Klub bude záznam utkání teprve podrobně rozebírat.

Fanoušek CSKA Moskva slaví jeden z gólů svého týmu proti Spartě
Fanoušek CSKA Moskva slaví jeden z gólů svého týmu proti Spartě

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze