VIP Sport

15. září 2015 • 17:14

Trpí nemocí ALS jako plzeňský Čišovský: Fotbal sledoval na tribuně v posteli!

Autor:

Nikdy nejde o ztracený případ, stačí, když se chce. Tak, jako v Brazílii! Nemocný fanoušek, který trpí nevyléčitelnou nemocí ALS jako plzeňský Marián Čišovský, se sice nemůže zvednout z postele, přesto sledoval ligový zápas na vlastní oči. Z lůžka na tribuně!Zapomeňte, že to nejlepší k vidění nedělního zápasu 25. kola brazilské ligy mezi Corinthians a Joinville (3:0) byly góly. Nejsilnějším zážitkem fotbalového svátku se stal pohled na nemocného fanouška Joãa Marcose, jenž měl možnost sledovat svůj milovaný tým naživo!

Nemocný fanoušek João Marcos sleduje zápas Corinthians s Joinville z postele na tribuně.Nemocný fanoušek João Marcos sleduje zápas Corinthians s Joinville z postele na tribuně.

Hráči vnímali, že víkendový duel nehrají jen pro sebe a věrné fanoušky. To, že na tribuně leží v posteli nehybný João, je dojalo. „Je to pro nás něco speciálního. Na náš zápas kouká z tribuny člověk, který může pohybovat jen očima. Jsem rád, že takovéto chvíle fotbal přináší,“ těšila trenéra Corinthians přítomnost fanouška s ALS – tedy s nevyléčitelnou chorobou zasahující mozek.

Titul Plzně pro Čišovského. Obránce bojující s nemocí přišel na pódium

Marián Čišovský na utkání Plzeň - Tel Aviv
Marián Čišovský na utkání Plzeň - Tel Aviv

480p 360p 240p
Bohemians - Plzeň: Fotbalisté podpořili Čišovského transparentem

Vzkazy pro Mariána Čišovského. Podpořil ho Hašek i Straka

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze