VIP Sport

16. srpna 2016 • 00:56

Dorazil golfový divoch! Bouřlivák John Daly je v Praze

Autor: ,

Největší atrakce pro golfové fanoušky dorazila do Česka. V Praze včera přistál americký profesionál John Daly (50), jehož život je stejně divoký jako oblečení, v němž hrává. Dvojnásobný vítěz Majoru si od čtvrtka do neděle zahraje turnaj D+D Real Czech Masters ze série European Tour.Modré tričko s hvězdou, kraťasy a pantofle. Tak se legendární bouřlivák Daly zjevil v Praze, kde odehraje prestižní turnaj evropské túry. Ten se už potřetí koná na Albatrossu ve Vysokém Újezdu nedaleko hlavního města. Tím ale jeho pobyt v Česku nekončí, zdrží se do začátku příštího týdne.

„Konečně jsem tady, do Prahy jsem se hodně těšil,“ pokyvoval opálený muž s obarvenými blonďatými vlasy. I když je Johnovi už 50 let, rozhodně ze své pověstné extravagance neubírá.

Domovem se mu na týden stal luxusní hotel v centru města, kam se vydá utrácet golfem vydělaných zhruba 10 milionů dolarů (asi 242 milionů korun). „Sbírám tři věci – trička, kytary a zapalovače. Nějaký si z Prahy určitě odvezu,“ řekl pro web golfextra.cz.

Kromě slavného Američana si na Albatrossu zahrají i další hvězdy – Angličané Lee Westwood s Jamiem Donaldsonem. Turnaj vypukne ve čtvrtek ráno.

Daly golfem vydělal 242 milionů korun.
Daly golfem vydělal 242 milionů korun.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze