VIP Sport

15. března 2017 • 17:30

Boxer Mayweather rozhazoval v Praze: Holce koupil hodinky za 1,5 milionu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhlášenou ulici Pařížskou v Praze vzal útokem! I v Česku boxerský šampion Floyd Mayweather (40) potvrdil pověst pracháče, který rád utrácí. A vzduchem létaly miliony. A to jen za hodinky…Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, říká se. A tak zatímco pořadatelé sobotního večera Boxer Live v hale Královka, kam Mayweather nakonec nedorazil, splakali nad výdělkem, obchodníci v centru Prahy si po jeho návštěvě mnou ruce.

Zejména pak v pobočce švýcarského výrobce přepychových hodinek Audemars Piguet. Floyd tady udělal radost své přítelkyni Lize Hernandez (37). Zalíbil se jí strojek z té nejluxusnější série Royal Oak vystavený ve výloze, tak zašli dovnitř. Madam si »cibule« vyzkoušela, ochotný prodavač jí několikrát upravil řemínek a z krámu již odcházela s novým klenotem na levém zápěstí.

A že na cenovce stálo pro našince nepředstavitelné číslo 1 527 475 korun? Pche! Pro milovníka drahých bouráků, který se rád koupe v dolarových bankovkách, to jsou drobné. Vždyť za život vydělal 19 miliard korun...

Americký boxer Floyd Mayweather na toulkách Prahou.
Americký boxer Floyd Mayweather na toulkách Prahou.

720p 480p 360p 240p
Mayweather v Praze

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze