VIP Sport

8. dubna 2017 • 12:20

Srdcervoucí vzkaz rodičů: Poslední léčba slavného fanouška (5) selhala!

Autor:

Miluje fotbal a fotbal miluje jeho. Příběh pětiletého Bradleyho Loweryho, který bojuje se vzácnou formou rakoviny, sleduje celá Anglie a malému fanouškovi Sunderlandu drží pěsti všichni. Jenže chlapcovi rodiče teď zveřejnili zdrcující zprávu...Bradley, který trpí vzácným neuroblastomem, se stal známou tváří, jeho Sunderland mu připravil několik akcí, dokonce vyhrál hlasování o nejhezčí gól měsíce v Premier League. Sbírat peníze na obtížnou a drahou léčbu mu ale pomohl třeba i Everton, naposledy byl maskotem anglické reprezentace při kvalifikačním zápase s Litvou.

Jermain Defoe odnáší malého fanouška Bradleyho, který bojuje s rakovinou
Jermain Defoe odnáší malého fanouška Bradleyho, který bojuje s rakovinou

Do nemocnice za ním pravidelně dochází třeba Jermain Defoe, skamarádil se s dalšími fotbalisty. Všichni doufali, že jeho boj s rakovinou bude nakonec vítězný, nastoupil na novou speciální terapii… Jenže Bradleyho rodiče teď na jeho facebookovou stránku napsali srdcervoucí prohlášení: „Výsledky scanu ukazují, že léčba, kterou Bradley podstupuje, nefunguje. To znamená, že ho nemůžeme zbavit rakoviny, protože tohle byla naše poslední možnost.“

„Poslední zprávy nám pochopitelně lámou srdce, tyhle věci se vám nikdy nebudou poslouchat lehce. Nevíme, jak dlouho bude trvat, než rakovina zvítězí, ale co víme je, že budeme pokračovat ve vyrábění vzpomínek a užívat si našeho superhrdiny každou vteřinu každého dne,“ slibují zdrcení rodiče, které okamžitě tisíce lidí z celého světa zahrnuly slovy útěchy i naděje.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze