VIP Sport

20. dubna 2017 • 09:38

Dcery českého tenisty Kordy: Úspěšné, bohaté a napůl nahaté!

Autor: zal
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pláž, bikiny a koktejl v ruce? Tak obvyklá představa o Velikonocích nevypadá. Jenže dcery bývalého tenisty Petra Kordy jsou Američanky každým coulem. I když, při pohledu na jejich postavičky se česká krev nezapře!Pomlázka a vajíčka jim asi moc neříkají. I proto uplynulý víkend Jessica (24) a Nelly (18) strávily v mořských vlnách omílajících ostrov Lido Key u východního pobřeží Floridy.

Odpočívaly tady před dalšími turnaji profesionální golfové série LPGA. „Zábava na sluníčku o téhle skvělé velikonoční neděli,“ komentovala svou fotku Nelly, kde jen v bikinách poskakovaly na rozpáleném písku.

»Rukopis« českého otce se v nich rozhodně nezapře! Štíhlé vysportované postavy, krásné kukuče a odhalené tělo jen v plavkách. Navíc golf jim vynáší miliony, takže na co si stěžovat? Snad jen na to, že Floridě bylo žhavo ještě víc, než je obvyklé…

Nelly chce svoji ségru Jessicu následovat v golfových úspěších.
Nelly chce svoji ségru Jessicu následovat v golfových úspěších.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud