Úterý 4. srpen 2020
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián

Cibulková prozradila, jak to je v tenise s lesbami: V šatně chodím nahá!

Autor: ija

Lesbické hráčky v tenise, to je horké, ale donedávna jen potajmu zmiňované téma. Ruska Jelena Byčkovová to změnila, když prohlásila, že si ji soupeřky v šatně prohlížejí. Světová čtyřka ze Slovenska Dominika Cibulková si však ničeho takového nevšimla a jen se tomu směje. „V šatně chodím nahá a nikdy se mi to nestalo,“ tvrdí.

„Nikdy jsem nic takového neviděla, je to úplná blbost,“ promluvila Slovenka Cibulková rezolutně na téma okukování v šatně. „Některé holky homosexualitu přiznaly, třeba Casey Dellaquová vychovává s partnerkou dvě adoptované děti. A je to úplně normální. Přiznala to i Italka Schiavoneová,“ připomněla Cibulková jména některých soupeřek, které přiznaly odlišnou sexuální orientaci.

Nad vyjádřením Byčkovové proto jen kroutí hlavou (Více čtěte ZDE>>>). Bývalá ruská tenistka tvrdila, že jí je nepříjemné sdílet s lesbickou soupeřkou šatnu a převlékat se před ní: „Pořád na mě koukají, to mě vždycky strašně obtěžovalo. Je mi jedno, s kým spí, ale v šatně s nimi být nechci.“

Ovšem Cibulková se tomu nestačí divit. „Dělá si legraci? Na čem jede? Vůbec nechápu, jak mohla něco takového říct. Já chodím po šatně úplně svlečená a nikdo si mě ani nevšimne,“ smála se vítězka posledního Turnaje mistryň.

Slovenská tenistka Dominika Cibulková má ráda módu a na jejím Instagramu je to vidět.
Slovenská tenistka Dominika Cibulková má ráda módu a na jejím Instagramu je to vidět.