VIP Sport

29. května 2017 • 17:57

Tenista Štěpánek v zajetí internetových obchodníků: Posílají mu věci na důchod!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Musel s bederní páteří na operaci a zdálo se, že bude končit kariéru. Ale Radek Štěpánek (38) řekl jasně: „Rozhodně nekončím!“ hlásil krátce po zranění. Jenže někdo si asi vyložil, že už se jeho tenisová raketa houpe na hřebíku. Jakýsi internetový obchod mu totiž poslal sportovní šílenosti na důchod!



I když se mu nechce, jeho kariéra pomalinku končí. Přesto si Štěpánek dává na další sezony velké cíle. „Řídíme se větou, nikdy se nevzdávej. Po operaci jsem myslel jen na návrat, ne na konec. Jde nám o dlouhověkost, pronásledujeme Jimmyho Connorse. Tenis chci hrát ještě dalších pár let!“ vzkázal věčný optimista fanouškům.

Jenže ne každý bere v potaz, že s tenisovou raketou pokračuje dál! Jeden amatérský e-shop mu poslal promo zásilku se sukní na tenis, badmintonovou pálkou a míčkem na kriket. Nesmyslné dárky, které by se českému srdcaři hodily tak možná až na důchod!

„Tak vám odpočívám doma po náročným tréninku a do toho mi přijde balíček s nabídkou na spolupráci. Moc nevím, co si mám o tom myslet. Na web jsem se koukal a tam nic nemají. Tak si ze mě asi jen někdo dělá srandu. Vrkuuu - znáte to někdo?“ ptá se zmatený tenista.

Tohle Štěpánkovi poslal jakýsi internetový obchod.
Tohle Štěpánkovi poslal jakýsi internetový obchod.

Štěpánek pomáhal hvězdě k titulu: S Djokovičem šel i na Di Capria

 

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud