Za chvíli bude paní Růžičková! Marie měla ďábelskou rozlučku se svobodou
Svatební veselka bez rozlučky se svobodou, to by bylo jako české pivko bez pěny. Obojí zkrátka patří k sobě. A tak hokejový trenér Chomutova Vladimír Růžička (53) i jeho nastávající Marie (28) vyrazili »do víru vášně«.
Ještě než si totiž oba snoubenci řeknou v sobotu 10. června na Červeném hrádku v Jirkově své Ano, obvolali kamarády a přesně 14 dní předem skočili na rozlučkovou párty.
A zejména věčně rozesmátá brunetka Maruška, která v létě bývalému kouči nároďáku »Růžovi« porodí holčičku, to se svými kámoškami pořádně rozjela! Oblékla bílé šaty, ve kterých by mohla z fleku vyrazit za oddávajícím, děvčata pak dráždila okolí černo-fialovými šatičkami s dokonalými ďábelskými růžky.
„Tak my jsme se včera krásně rozloučili se svobodou… Všem moc děkujeme,“ vzkázala den poté Marie na Facebooku u fotky, na které se svým milým frčí autem do neznáma. „Už zase na cestách, krásnou neděli přejem,“ dodala budoucí maminka.
Kdo ví, třeba jeli ještě naposledy obhlédnout místečko, kde se z nich zanedlouho stanou pan a paní Růžičkovi…
