VIP Sport

8. června 2017 • 15:08

Rozchod Kiki a Maki pořád dráždí. Nikdy si to nevyříkáme, tvrdí Kolocová

Autor:
1080p720p360p
Rozchod Kiki a Maki pořád dráždí. Nikdy si to vyříkávat nebudeme, tvrdí Kolocová
###BLOK-TOP-VIDEA###

Budou to dva roky, co se úspěšný volejbalový pár Kiki a Maki rozpadl. Markéta Nausch Sluková svou velkou kamarádku pustila k vodě a vytvořila pár s Barborou Hermannovou. Kristýna Hoidarová Kolocová promluvila v pořadu Česká ulička na stanici DIGI Sport, jestli už si rozchod obě hráčky vyříkaly a nejen to!Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Sluková před dvěma lety oznámila, že už nebude s Kolocovou spolupracovat a kromě sportovního páru se rozpadlo i jejich přátelství, které trvalo už od dětství.

„Rozchod s Markétou nebyl ideální. Nevyříkávali jsme si to a nikdy ani nebudeme,“ řekla Kolocová a stále na ni bylo znát, že se nechce o citlivém tématu příliš bavit.

Kromě rozpadu úspěšného páru v pořadu Česká ulička sympatická sportovkyně promluvila o děsivém momentu, kdy na její loňské svatbě zkolaboval rodinný přítel.

„Celý ten den probíhal krásně. Večer dostal pán infarkt, ale byl zachráněn a přežil. Párty pak nepokračovala, takže jsme končili už o půlnoci. Vlastně to dopadlo dobře, protože se nikdo neopil tak, že bychom ho museli tahat domů,“ smála se Kristýna Hoidarová Kolocová, která plánuje, že si po ukončení sportovní kariéry nechá pouze příjmení Hoidarová.

Rozchod Kiki a Maki pořád dráždí. Nikdy si to vyříkávat nebudeme, tvrdí Kolocová
1080p 720p 360p

Už je to skoro dva roky od rozchodu beachvolejbalistek Kristýny Kolocové a Markéty Slukové.
Už je to skoro dva roky od rozchodu beachvolejbalistek Kristýny Kolocové a Markéty Slukové.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze