VIP Sport

26. června 2017 • 05:00

Rajcovní tenistka Vaidišová vystavila tělo slunci v tajemném lomu smrti!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenis už hraje jen pro zábavu, a tak si najde čas například na relaxování. A kde Nicol Vaidišová ráda odpočívá? Fanouškům na sociálních sítích se ukázala v plavkách v lomu Homolák, který se nachází v Českém krasu. Je to idylické místo, kterým ale často obchází smrt!Pouze ve slunečních brýlích a perfektně střižených černých plavkách se fotila bývalá manželka tenisty Radka Štěpánka, půvabná blondýnka Nicol Vaidišová. Za ní se třpytila lehce zčeřená vodní plocha, ale na snímku každý obdivoval místo přírodních krás pouze Nicole.

V lomu Homoláč bylo Nicol krásně
V lomu Homoláč bylo Nicol krásně

Lom Homolák je braný jako ideálního místa na nerušený odpočinek spojený s plaváním a opalováním se. V minulosti do něj zavítala například Miss Nikol Švantnerová a další celebrity.

Kromě krásných žen se ale na tajemném místě vyskytuje i všudypřítomná smrt. V minulosti si lom vyžádal několik obětí, které většinou neuposlechly výstrahy a do vody seskočily ze skály.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze