VIP Sport

9. září 2017 • 14:44

Dostálova »ex« se vystavila nahá: Prdelka na rozloučenou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když můžeš ty, proč ne já? Rozchod s kajakářem Josefem Dostálem (23) zvládá beachvolejbalistka Diana Žolnerčíková (27) po svém. Stejně jako její »ex« se pochlubila fotografií jen v rouše Evině!Když si po rozpadu vztahu vystavil Dostál snímek s nahým pozadím na Instagramu, netušil, jakou »spoušť« natropí. Jeho příklad následovala celá řada kolegů a kolegyň z branže, ale také česká cyklistka Kateřina Pauláthová.

Teď se svým tělem pochlubila i kajakářova expřítelkyně Diana. „Fotka byla pořízena 20. 7. po úspěšně odehraném turnaji v Koreji a až nyní jsem si říkala, že ji zveřejním,“ svěřila Blesku beachvolejbalistka. Při focení se prý nestyděla. Se spoluhráčkou si totiž vybraly opuštěnou pláž a snímek pořídily samospouští.

Dostálova ex Diana se vůbec nestydí. A když je příležitost, klidně vystrčí zadnici.
Dostálova ex Diana se vůbec nestydí. A když je příležitost, klidně vystrčí zadnici.

Že by šlo o pomstu po rozpadu dvouletého vztahu, rodačka z Orlové odmítá. „Fotka možná připomíná nahé snímky mého bývalého přítele, ale jelikož s ním do toho v té době šly jiné ženy, tak jsem usoudila, že tuto hru hrát nehodlám.“ Důvod byl mnohem prostší: pochlubit se získanou bronzovou medailí!

Fanoušky na síti upoutalo především Dianino pozadí, které na opáleném těle doslova září. „Ozvalo se docela hodně lidí, vesměs chlapi,“ směje se. „Zprávy typu: jak mám teď usnout, a podobně,“ dodává. Budou teď bezesné noci trápit i Dostála?

Dostál sebou po vítězství práskl do vody. Ztratil jsem brýle, smál se
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze