VIP Sport

11. září 2017 • 14:24

Strýcová o české hádce na US Open: Spor s Hradeckou? Na kurtu jsem zvíře

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Domácí buchty jí zvedly náladu. Tenistka Bára Strýcová (31) už je z New Yorku zpátky v Česku a konečně užívá pohody. Poslední dny totiž byly trošku vyhrocené. I proto se Bára na svém facebookovém profilu ještě vrátila k incidentu, který se odehrál v českém semifi-nále čtyřhry na US Open. V závěru zápasu, který spolu se Šafářovou prohrály s párem Siniaková, Hradecká, padala z jejích úst ostrá slova.„To si ze mě děláš srandu, ty vole. To je fér jak prase,“ spustila mj. na Lucii Hradeckou, která v důležité chvíli nepřiznala, že copem tečovala míček.

VIDEO: Tento moment vyvolal řadu diskusíS odstupem času k tomu všemu dodala: „Vrátila jsem se do Čech a koukám, že to je snad víc článků, než kdybychom to US Open vyhrály. To jsem zase za »hvězdu«, fakt,“ žertovala na sociální síti.

„Já jsem na kurtu zvíře, moc dobře to vím, často nadávám, ale vždycky chci hrát fér. I v těch nejvypjatějších a nejdůležitějších zápasech,“ vysvětlila.

„Já jsem moc ráda zpět doma a ráda uvidím českou vlajku v grandslamovém finále. Tak pojďme se na ten svět zase chvíli usmívat,“ nastínila, že Hradecké se Siniakovou držela ve včerejší bitvě pěsti, kterou však český pár nezvládl a dvojici Martina Hingisová, Chan Yung-jan podlehl 3:6, 2:6.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze