VIP Sport

13. září 2017 • 09:45

Neuvirth má dceru, muzikálová hvězda se nadřela: Je to velká holčička!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Narodila se na symbolické datum 11. září. Tedy 16 let od nejhrozivějších teroristických útoků, které otřásly Amerikou a celým světem. Gólman Philadelphie Michal Neuvirth se stal ve Spojených státech otcem dcery Emilky, kterou mu na svět přivedla sestra jeho spoluhráče Radko Gudase, půvabná zpěvačka Karolína.Šťastný pár se nechal zvěčnit na porodním sále se svým malým pokladem. Podle snímku bylo jasné, že jejich dcerka nepřišla na svět přirozenou cestou, ale císařským řezem. Není se co divit, protože to je pořádný kousek.

Neuvirth s partnerkou Karolínou a dcerou Emilkou
Neuvirth s partnerkou Karolínou a dcerou Emilkou

Emilka měří 53,5 centimetrů a váží 4,3 kilogramy, což jsou úctyhodné míry na novorozeně. „Narodila se nám velká holčička. Byla to dřina,“ napsala na sociální síti šťastná maminka Gudasová.

Na prvním rande jsme potkali Vorase a ten to roznesl v kabině, řekl o vztahu s Gudasovou Neuvirth
720p 360p

Neuvirth se tak stal dalším Čechem v týmu Philadelphie, který se stal otcem. Malého Jakuba už má útočník Voráček a dcerou Leontýnkou se může pyšnit právě i bratr Gudasové obránce Radko.

Kráska dojímala tvrďáky. Gudasová zazpívala hymnu před Czech Bowlem
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze