VIP Sport

13. září 2017 • 09:45

Neuvirth má dceru, muzikálová hvězda se nadřela: Je to velká holčička!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Narodila se na symbolické datum 11. září. Tedy 16 let od nejhrozivějších teroristických útoků, které otřásly Amerikou a celým světem. Gólman Philadelphie Michal Neuvirth se stal ve Spojených státech otcem dcery Emilky, kterou mu na svět přivedla sestra jeho spoluhráče Radko Gudase, půvabná zpěvačka Karolína.Šťastný pár se nechal zvěčnit na porodním sále se svým malým pokladem. Podle snímku bylo jasné, že jejich dcerka nepřišla na svět přirozenou cestou, ale císařským řezem. Není se co divit, protože to je pořádný kousek.

Neuvirth s partnerkou Karolínou a dcerou Emilkou
Neuvirth s partnerkou Karolínou a dcerou Emilkou

Emilka měří 53,5 centimetrů a váží 4,3 kilogramy, což jsou úctyhodné míry na novorozeně. „Narodila se nám velká holčička. Byla to dřina,“ napsala na sociální síti šťastná maminka Gudasová.

Na prvním rande jsme potkali Vorase a ten to roznesl v kabině, řekl o vztahu s Gudasovou Neuvirth
720p 360p

Neuvirth se tak stal dalším Čechem v týmu Philadelphie, který se stal otcem. Malého Jakuba už má útočník Voráček a dcerou Leontýnkou se může pyšnit právě i bratr Gudasové obránce Radko.

Kráska dojímala tvrďáky. Gudasová zazpívala hymnu před Czech Bowlem
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze