VIP Sport

13. září 2017 • 09:45

Neuvirth má dceru, muzikálová hvězda se nadřela: Je to velká holčička!

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Narodila se na symbolické datum 11. září. Tedy 16 let od nejhrozivějších teroristických útoků, které otřásly Amerikou a celým světem. Gólman Philadelphie Michal Neuvirth se stal ve Spojených státech otcem dcery Emilky, kterou mu na svět přivedla sestra jeho spoluhráče Radko Gudase, půvabná zpěvačka Karolína.Šťastný pár se nechal zvěčnit na porodním sále se svým malým pokladem. Podle snímku bylo jasné, že jejich dcerka nepřišla na svět přirozenou cestou, ale císařským řezem. Není se co divit, protože to je pořádný kousek.

Neuvirth s partnerkou Karolínou a dcerou Emilkou
Neuvirth s partnerkou Karolínou a dcerou Emilkou

Emilka měří 53,5 centimetrů a váží 4,3 kilogramy, což jsou úctyhodné míry na novorozeně. „Narodila se nám velká holčička. Byla to dřina,“ napsala na sociální síti šťastná maminka Gudasová.

Na prvním rande jsme potkali Vorase a ten to roznesl v kabině, řekl o vztahu s Gudasovou Neuvirth

Neuvirth se tak stal dalším Čechem v týmu Philadelphie, který se stal otcem. Malého Jakuba už má útočník Voráček a dcerou Leontýnkou se může pyšnit právě i bratr Gudasové obránce Radko.

Kráska dojímala tvrďáky. Gudasová zazpívala hymnu před Czech Bowlem

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud