VIP Sport

20. října 2017 • 12:26

Měl se smažit v pekle, ale je v Jablonci na nebesích: Pelta odvrátil i rozvod! Jak?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Všechno je obráceně! Touhle dobou se měl exšéf svazu Miroslav Pelta (52) smažit v pekle a Sparta vyšperkovaná posilami za cirka 300 milionů měla zářit na ligových nebesích. Nic z toho neplatí.Vynervovaní Letenští se před duelem v Jablonci (zítra 18:15) »Velkého čápa« krčí až na šestém fleku tabulky. Potřebují nutně vyhrát, ale na severu je čeká po čertech těžká písemka. Majitel Pelta i jeho družina jsou totiž v pohodě.

Simona a Simona

Mančaft jede na vlně osmi ligových kol bez porážky, je o dva body před rudými a »basmanovi« Peltovi se podle informací Blesku podařilo odvrátit i rozvod! Vyvázl z nebezpečně zašmodrchané šlamastiky peněz a sexu.

Šéf českého fotbalu Miroslav Pelta s manželkou
Šéf českého fotbalu Miroslav Pelta s manželkou

Z podezřele uniklých policejních odposlechů vyplynulo, že když měl s náměstkyní ministryně školství Simonou Kratochvílovou kout dotační pikle, přifařilo se k tomu i to, že s ní v konspiračním bytě sdílel stůl i lože. Prostě, že se miliskoval s jinou Simonou, než je jeho manželka Simona. A ta bodrá žena měla dobrý důvod k tomu, aby údajně chlípného manžela ve spravedlivém rozhořčení poslala k Neumětelům s holým zadkem. Kdo by se jí divil, že, dámy?

Hrozila mu

„Při první návštěvě ve vyšetřovací vazbě mu Simona hrozila, že se s ním rozvede. Byla rozjetá, ale rozmluvil jí to jeho advokát Šerák. Přesvědčil ji, že Mirek potřebuje pochopit, ne potopit,“ pověděl Blesku jeden z Peltových jabloneckých přátel. „Mirek převedl na Simonu veškerý majetek, a když byl ve vězení, prošmejdila mu v klubu agendu včetně smluv s hráči. Teď už jsou ale v pohodě,“ dodal náš zdroj.

„Rodinné porady u nás probíhají ve vaně,“ prozradila před časem Blesku bývalá první dáma tuzemské kopané Simona Peltová. A Mirek už šel napouštět vodu. Sype do ní relaxační sůl s vůní rozmarýnu, a coby vášnivý houbař připraví po lázni večeři při svíčkách. Smaženici bez muchomůrek. Doma je klídek, hodí se hříbky...

Důvod Peltovy vazby? Ovlivňování svědků a pokračování v činosti
720p 480p 360p 240p

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze