VIP Sport

20. října 2017 • 12:26

Měl se smažit v pekle, ale je v Jablonci na nebesích: Pelta odvrátil i rozvod! Jak?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Všechno je obráceně! Touhle dobou se měl exšéf svazu Miroslav Pelta (52) smažit v pekle a Sparta vyšperkovaná posilami za cirka 300 milionů měla zářit na ligových nebesích. Nic z toho neplatí.Vynervovaní Letenští se před duelem v Jablonci (zítra 18:15) »Velkého čápa« krčí až na šestém fleku tabulky. Potřebují nutně vyhrát, ale na severu je čeká po čertech těžká písemka. Majitel Pelta i jeho družina jsou totiž v pohodě.

Simona a Simona

Mančaft jede na vlně osmi ligových kol bez porážky, je o dva body před rudými a »basmanovi« Peltovi se podle informací Blesku podařilo odvrátit i rozvod! Vyvázl z nebezpečně zašmodrchané šlamastiky peněz a sexu.

Šéf českého fotbalu Miroslav Pelta s manželkou
Šéf českého fotbalu Miroslav Pelta s manželkou

Z podezřele uniklých policejních odposlechů vyplynulo, že když měl s náměstkyní ministryně školství Simonou Kratochvílovou kout dotační pikle, přifařilo se k tomu i to, že s ní v konspiračním bytě sdílel stůl i lože. Prostě, že se miliskoval s jinou Simonou, než je jeho manželka Simona. A ta bodrá žena měla dobrý důvod k tomu, aby údajně chlípného manžela ve spravedlivém rozhořčení poslala k Neumětelům s holým zadkem. Kdo by se jí divil, že, dámy?

Hrozila mu

„Při první návštěvě ve vyšetřovací vazbě mu Simona hrozila, že se s ním rozvede. Byla rozjetá, ale rozmluvil jí to jeho advokát Šerák. Přesvědčil ji, že Mirek potřebuje pochopit, ne potopit,“ pověděl Blesku jeden z Peltových jabloneckých přátel. „Mirek převedl na Simonu veškerý majetek, a když byl ve vězení, prošmejdila mu v klubu agendu včetně smluv s hráči. Teď už jsou ale v pohodě,“ dodal náš zdroj.

„Rodinné porady u nás probíhají ve vaně,“ prozradila před časem Blesku bývalá první dáma tuzemské kopané Simona Peltová. A Mirek už šel napouštět vodu. Sype do ní relaxační sůl s vůní rozmarýnu, a coby vášnivý houbař připraví po lázni večeři při svíčkách. Smaženici bez muchomůrek. Doma je klídek, hodí se hříbky...

Důvod Peltovy vazby? Ovlivňování svědků a pokračování v činosti
720p 480p 360p 240p

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze