VIP Sport

6. listopadu 2017 • 05:00

Nakoukněte na pokoj k Jágrovi a jeho Veronice. Takhle žijí v centru Calgary!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mají luxusní azyl, než se přestěhují do vlastního. Hokejista Jaromír Jágr bydlí od října v centru Calgary v hotelu Marriott necelé dva kilometry od stadionu Flames. Už několik dní má u sebe i svou lásku Veroniku Kopřivovou. Podívejte se, jaký si užívají komfort.V hotelu v centru Calgary stojí noc v přepočtu kolem 2500 korun a nabízí klasické benefity, jako je posilovna přímo v areálu nebo dokonce i bazén s vířivkou.

Modelka Veronika Kopřivová už se na Instagramu pochlubila snímky z hotelové posilovny, kde fanouškům předváděla, jak je ohebná. Už brzy by se ale měl zamilovaný pár stěhovat.

GALERIE: Podívejte se na luxusní azyl Jaromíra Jágra

Přepychový lobby bar
Přepychový lobby bar

Kopřivová se pochlubila, jak nakupuje v obchodním domě s nábytkem.

„Zas a znova. Vybavování a zařizování nového domova,“ povzdechla si na sociální síti a připsala tam hashtag cikánský život. Na kočovný život se slavným hokejistou je těžké si zvyknout.

Jágr, kam se podíváš. V Calgary se to hemží dresy legendy s č. 68
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze