VIP Sport

6. listopadu 2017 • 05:00

Nakoukněte na pokoj k Jágrovi a jeho Veronice. Takhle žijí v centru Calgary!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mají luxusní azyl, než se přestěhují do vlastního. Hokejista Jaromír Jágr bydlí od října v centru Calgary v hotelu Marriott necelé dva kilometry od stadionu Flames. Už několik dní má u sebe i svou lásku Veroniku Kopřivovou. Podívejte se, jaký si užívají komfort.V hotelu v centru Calgary stojí noc v přepočtu kolem 2500 korun a nabízí klasické benefity, jako je posilovna přímo v areálu nebo dokonce i bazén s vířivkou.

Modelka Veronika Kopřivová už se na Instagramu pochlubila snímky z hotelové posilovny, kde fanouškům předváděla, jak je ohebná. Už brzy by se ale měl zamilovaný pár stěhovat.

GALERIE: Podívejte se na luxusní azyl Jaromíra Jágra

Přepychový lobby bar
Přepychový lobby bar

Kopřivová se pochlubila, jak nakupuje v obchodním domě s nábytkem.

„Zas a znova. Vybavování a zařizování nového domova,“ povzdechla si na sociální síti a připsala tam hashtag cikánský život. Na kočovný život se slavným hokejistou je těžké si zvyknout.

Jágr, kam se podíváš. V Calgary se to hemží dresy legendy s č. 68
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud