VIP Sport

29. ledna 2018 • 15:45

Žena čtvrtfinalisty Australian Open září v bikinách: Berdychova nymfa Ester!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Z Austrálie sice už odletěl, doma má ale pořádně horko. Aby ne, když se Tomáši Berdychovi (32) nakrucuje před očima krásná manželka Ester (25). Ta teď nejen jemu ale i fanouškům na Instagramu připomněla své ladné křivky.Kdekoliv se objeví, vzbudí obrovský povyk. Platí za český sportovní pár číslo jedna, na sociálních sítích je sledují statisíce lidí a sami si žijí pohádkový život. To je Tomáš Berdych a jeho manželka Ester.

Nikdy ale není pozdě ještě trochu přitopit! No, a krásná Ester moc dobře ví, jak na to. Na poslední fotce, kterou umístila na Instagram, vystavila vypracovanou postavičkou. Podobá se nymfě z řeckých bájí! „Už chápu, proč se Tomáš nemůže soustředit na tenis,“ komentuje to jeden z fanoušků.

Ale… Zahrát si čtvrtfinále prvního grandslamu sezony, to by bez soustředění nešlo.

Ester jako řecká nymfa. Má fantastické křivky!
Ester jako řecká nymfa. Má fantastické křivky!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud