VIP Sport

22. února 2018 • 21:54

Tragédie v Plzni, která slavila postup! Na fotbale zemřel fanoušek

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalovou radost v Plzni narušila smutná zpráva. Během duelu domácí Viktorie s Partizanem Bělehrad o postup do osmifinále Evropské ligy v hledišti zkolaboval jednasedmdesátiletý fanoušek. Ani intenzivní resuscitace ho ale nepřivedla zpět k životu. Informaci přinesl server idnes.cz.K bezvládnému muži v hledišti se jako první dostala hlídka městské policie, která zahájila první oživující pokusy. „Vzápětí resuscitaci přebírala výjezdová skupina záchranné služby, která na místě zajišťuje dozor. Vyrážela i posilová výjezdová skupina,“ popsal boj o fanouškův život pro idnes.cz Martin Brejcha ze Záchranné služby Plzeňského kraje.

Pavel Vrba oslavil postup tradičním kotoulem
Pavel Vrba oslavil postup tradičním kotoulem

U fanouška došlo k náhlé zástavě oběhu. „Bohužel, veškerá snaha o záchranu byla marná a náš lékař musel dlouhotrvající resuscitaci jako neúspěšnou ukončit a konstatovat smrt,“ dodal.

Plzeň díky brankám Krmenčíka a Čermáka zvítězila 2:0 a slaví třetí postup do osmifinále Evropské ligy v historii.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze