VIP Sport

22. února 2018 • 21:54

Tragédie v Plzni, která slavila postup! Na fotbale zemřel fanoušek

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalovou radost v Plzni narušila smutná zpráva. Během duelu domácí Viktorie s Partizanem Bělehrad o postup do osmifinále Evropské ligy v hledišti zkolaboval jednasedmdesátiletý fanoušek. Ani intenzivní resuscitace ho ale nepřivedla zpět k životu. Informaci přinesl server idnes.cz.K bezvládnému muži v hledišti se jako první dostala hlídka městské policie, která zahájila první oživující pokusy. „Vzápětí resuscitaci přebírala výjezdová skupina záchranné služby, která na místě zajišťuje dozor. Vyrážela i posilová výjezdová skupina,“ popsal boj o fanouškův život pro idnes.cz Martin Brejcha ze Záchranné služby Plzeňského kraje.

Pavel Vrba oslavil postup tradičním kotoulem
Pavel Vrba oslavil postup tradičním kotoulem

U fanouška došlo k náhlé zástavě oběhu. „Bohužel, veškerá snaha o záchranu byla marná a náš lékař musel dlouhotrvající resuscitaci jako neúspěšnou ukončit a konstatovat smrt,“ dodal.

Plzeň díky brankám Krmenčíka a Čermáka zvítězila 2:0 a slaví třetí postup do osmifinále Evropské ligy v historii.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze