VIP Sport

1. března 2018 • 15:39

Chtěly ji BBC i CNN, dostal ji Blesk: Exkluzivní nahlédnutí do bubliny Ester Ledecké!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po rozhovoru s ní toužili olympijští šampioni ve službách televizí Eurosport či ARD Bode Miller a Maria Riesch. Žádosti Ester Ledecké (22) posílaly i mediální giganti jako CNN či BBC. Dostat se osamoceně do bubliny hvězdy Her chtěl prostě každý. A Blesku se to na závěr Her povedlo!Ze tří týdnů, které strávila v Koreji, byla Ester k dispozici médiím ve čtyřech dnech – z toho třikrát po závodech. Leckdo tenhle přístup odsoudil, protože není obvyklý ani u těch největších sportovních hvězd, ale třeba jen díky tomu se zapsala dvěma zlaty do historie.

Každopádně když její manažer odpověděl na prosbu o rozhovor na závěr Her slovy »to nedokážu slíbit«, příliš nadějně to nevypadalo. A ani během v angličtině vedené tiskové konference se nezdálo, že by povídání mohlo klapnout. O to větší překvapení bylo, když po ní přišel manažer Valta a povídá: „Bude ti stačit deset minut?“ Bylo to nečekané, ale tuhle šanci nešlo odmítnout.

A tak si v zítřejším Blesk magazínu budete moct přečíst exkluzivní zpověď, kdo je pro Ester tím nejdůležitějším člověkem, jak to vypadá uvnitř její bubliny a jaký horor zažila, když zaskakovala v kapele svého bratra jako baskytaristka.

Exkluzivní rozhovor s hvězdou Her v Koreji Ester Ledeckou čtěte v zítřejším Blesk magazínu!

Usmívající se Ester Ledecká při přivítání fanoušky na Staroměstském náměstí v Praze
Usmívající se Ester Ledecká při přivítání fanoušky na Staroměstském náměstí v Praze

Čekala jsem, že se tady budou u orloje potloukat turisté a já je pozdravím, vtipkovala překvapená Ledecká
720p 360p

Maminka se zdrogovala, aby zvládla cestu tam i zpět, smála se Ester Ledecká
720p 360p

16. den na ZOH: Na Ester jste krátký a bronzová radost javorových listů
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze