VIP Sport

30. března 2018 • 05:00

Šeredová stále neskousla rozvod: Šokovala, jak se s ní Buffon rozešel!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už jsou to čtyři roky, kdy se slavný italský fotbalista Gianluigi Buffon (40) rozvedl s českou modelkou Alenou Šeredovou, se kterou má dva syny. Bývalá finalistka soutěže krásy promluvila o tom, jak se dozvěděla o konci manželství.Byli jedním z nejslavnějších párů Itálie. Šeredová a Buffon plnili titulní stránky nejen společenských novin a časopisů. Jednou se ale právě z médií česká modelka dozvěděla, že už není jedinou ženou v životě brankáře Juventusu Turín.

Aleně to stále velmi sekne!
Aleně to stále velmi sekne!

„Raději bych se dozvěděla o konci našeho manželství jinak, než z novin,“ hřímala pro italský magazín Chi Šeredová.

„Kdyby to řekl mně nebo alespoň někomu nám blízkému,“ povzdechla si čerstvá čtyřicátnice, kterou vystřídala o čtyři roky starší sportovní reportérka Ilaria D'Amico.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud