VIP Sport

4. června 2018 • 05:00

Český hokejový klenot Nečas: Randí s blondýnkou u moře! A není to Češka

Autor:

Byla to otázka času! Jeden z největších současných talentů českého hokeje už není volný. Extraligový mistr a účastník MS v Dánsku Martin Nečas randí s pohlednou blondýnkou. A pozor! Není to Češka.„Jsem na blonďaté holky, ale kdoví, třeba se to do budoucna změní,“ pravil 19letý supertalent v lednu.

A od té doby se téměř nic nezměnilo, až na jedno – hokejista, který došel s Kometou k mistrovskému titulu a v létě se bude opět hlásit v zámoří v Carolině Hurricanes, kde mu běží nováčkovský kontrakt na 1,4 milionu dolarů (cca 31,5 milionu korun) ročně, už není singl!

Na svůj Instagram rodák z Nového Města na Moravě přidal fotografii z dovolené, kterou tráví s jak jinak než půvabnou blondýnkou.

Martin Nečas se svojí novou přítelkyní - Sallou Virtanen z Finska
Martin Nečas se svojí novou přítelkyní - Sallou Virtanen z Finska

Nečasovi je však český rybník zřejmě malý. Rozhodl se totiž vydat do mezinárodních vod. Jeho novou láskou, kterou vzal na dovolenou, je totiž finská volejbalistka Salla Virtanen. Právě ona vlepila pod společné foto zamilované smajlíky. A podle zdrojů z hokejistova okolí, je to skutečně ona.

Bude to ta pravá? To pozná již brzy, od léta už totiž spolu mohou sdílet domácnost za velkou louží.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud