VIP Sport

3. července 2018 • 12:56

Tvrdá slova otce Halenára (†35): Sebevražda? Takhle by se Juro nepodřezal!

Autor:

Slovensko je z tragické smrti fotbalisty Juraje Halenára (†35) v šoku! V sobotu, krátce po nalezení těla v bratislavském parku, se mluvilo o sebevraždě. Ale o dva dny později už se skloňovalo slovo vražda. Otec zesnulého hráče Aloiz nevěří, že by se syn podřezal…Stále nedovede pochopit, že je Juraj po smrti. Seděl v zasedací místnosti trnavského fotbalového klubu a s kamarády na kluka vzpomínal. Pro slovenský portál pluska.sk o nejtěžší životní chvíli promluvil.

„Může se psát, co chce, ale já nevěřím tomu, že to byla sebevražda. Budeme čekat na výsledky pitvy, sám rád zjistím, co stojí za smrtí mého syna,“ povídal smutný otec.

Zamyslel se také nad tím, jestli by byl syn vůbec schopný si podřezat žíly. „Jako malý kluk plakal při každé ráně do doby, než jsme mu ji ošetřili. Člověk, který se má rád, se bude takto řezat? Pokud si chcete vzít život, postavíte se na koleje a ukončíte to v sekundě. Nebudete trpět v neskutečných bolestech, v jakých zamřel. Juro by tohle nikdy neudělal!“ je přesvědčený Halenár senior.

Fotbalista po sobě zanechal čtyřletého syna, kterého měl s bývalou partnerkou a slovenskou vicemiss Romanou Procházkovou. „Miloval ho, narození Nicolase mu obrátilo život vzhůru nohama,“ krčil rameny Aloiz, jenž jako většina těch, kdo kauzu sledují, bude čekat na nařízenou soudní pitvu. Po ní se bude vědět víc…

Fotbalista Juraj Halenár je po smrti. Jeho otec nevěří, že by si podřezal žíly.
Fotbalista Juraj Halenár je po smrti. Jeho otec nevěří, že by si podřezal žíly.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud