VIP Sport

3. července 2018 • 12:56

Tvrdá slova otce Halenára (†35): Sebevražda? Takhle by se Juro nepodřezal!

Autor:

Slovensko je z tragické smrti fotbalisty Juraje Halenára (†35) v šoku! V sobotu, krátce po nalezení těla v bratislavském parku, se mluvilo o sebevraždě. Ale o dva dny později už se skloňovalo slovo vražda. Otec zesnulého hráče Aloiz nevěří, že by se syn podřezal…Stále nedovede pochopit, že je Juraj po smrti. Seděl v zasedací místnosti trnavského fotbalového klubu a s kamarády na kluka vzpomínal. Pro slovenský portál pluska.sk o nejtěžší životní chvíli promluvil.

„Může se psát, co chce, ale já nevěřím tomu, že to byla sebevražda. Budeme čekat na výsledky pitvy, sám rád zjistím, co stojí za smrtí mého syna,“ povídal smutný otec.

Zamyslel se také nad tím, jestli by byl syn vůbec schopný si podřezat žíly. „Jako malý kluk plakal při každé ráně do doby, než jsme mu ji ošetřili. Člověk, který se má rád, se bude takto řezat? Pokud si chcete vzít život, postavíte se na koleje a ukončíte to v sekundě. Nebudete trpět v neskutečných bolestech, v jakých zamřel. Juro by tohle nikdy neudělal!“ je přesvědčený Halenár senior.

Fotbalista po sobě zanechal čtyřletého syna, kterého měl s bývalou partnerkou a slovenskou vicemiss Romanou Procházkovou. „Miloval ho, narození Nicolase mu obrátilo život vzhůru nohama,“ krčil rameny Aloiz, jenž jako většina těch, kdo kauzu sledují, bude čekat na nařízenou soudní pitvu. Po ní se bude vědět víc…

Juraj Halenár navždy opustil tento svět jen dva dny po svých 35. narozeninách
Juraj Halenár navždy opustil tento svět jen dva dny po svých 35. narozeninách

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze