VIP Sport

31. srpna 2018 • 16:33

Hvězda Plzně si užívala doma u bazénu: Sexy balet pro Limberského!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Proč by chodil na Čajkovského balet Labutí jezero do divadla, když ho má doma za barákem. Takhle si žije elitní plzeňský bek David Limberský (34) po boku své krásné sexy kočičky Leničky (34).Někdo se potí v přípravě na hit 7. kola ligy Slavia – Viktoria (v sobotu v 19:00, O2 TV Sport) a »Limba« se kochá pohledem na svoji lásku. Doma u bazénu se mu promenádovala pěkně v bikinách a zkoušela všemožné pózy!

Rozkošná modelka to v úžasné kreaci rozbalila u Davida doma ve stylu: „Tančím dobře, tančím ráda.“ Však se také na instagramu ze své vášně vyznala: „Celý život jsem milovala tanec. Proto si ho užívám kdykoliv můžu. Je to uvolňující pocit. Zkuste to sem tam taky. Zapomenout na okolní svět a ponořit se do vlastního těla.“

A teď bude zvědavá, jak David »zatančí« kolem hvězd Realu Madrid a AS Řím. Právě proti těmto věhlasným týmům nastoupí Plzeň v základní skupině Ligy mistrů. První zápas ji čeká 19. září od 21:00 hod proti CSKA Moskva.

Takhle Lenka dovádí doma u Limberského u bazénu.
Takhle Lenka dovádí doma u Limberského u bazénu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze