VIP Sport

8. září 2018 • 19:05

Fotbalový synáček moderátorky Čejkové a golfisty Čejky: Válí za áčko Sparty!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mamce se dme bujná hruď pýchou a táta s ještě větší radostí mlátí holí do míčků. Jejich syn Felix (17) válí za Spartu! Utajené jméno se v sestavě letenského týmu třpytilo v přípravě proti třetiligovému Vltavínu.Hoch se nepomamil ani nepotatil. Mirka Čejková (56) se živila jako moderátorka a dnes dělá referentku na Ministerstvu zemědělství. S německo-českým exmanželem, golfistou Alexem Čejkou (47), dali klukovi muzikantské jméno Felix, a on se coby krajní bek či záložník vrhnul na fotbal.

A jak! V přáteláku s Vltavínem nastoupil v základní sestavě rudých! „Jsem ligovej plejer,“ může si zvesela zanotovat Čejka junior.

Akorát ten výsledek mu kazí náladu. Porážka 1:3 s třetiligovým mančaftem byla kardinální ostudou i přes slova šéfkouče Letenských Zdeňka Ščasného: „Nejede říct, že by mě někdo zklamal.“

Felix Čejka poprvé nastoupil za áčko Sparty.
Felix Čejka poprvé nastoupil za áčko Sparty.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze