VIP Sport

8. září 2018 • 19:05

Fotbalový synáček moderátorky Čejkové a golfisty Čejky: Válí za áčko Sparty!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mamce se dme bujná hruď pýchou a táta s ještě větší radostí mlátí holí do míčků. Jejich syn Felix (17) válí za Spartu! Utajené jméno se v sestavě letenského týmu třpytilo v přípravě proti třetiligovému Vltavínu.Hoch se nepomamil ani nepotatil. Mirka Čejková (56) se živila jako moderátorka a dnes dělá referentku na Ministerstvu zemědělství. S německo-českým exmanželem, golfistou Alexem Čejkou (47), dali klukovi muzikantské jméno Felix, a on se coby krajní bek či záložník vrhnul na fotbal.

A jak! V přáteláku s Vltavínem nastoupil v základní sestavě rudých! „Jsem ligovej plejer,“ může si zvesela zanotovat Čejka junior.

Akorát ten výsledek mu kazí náladu. Porážka 1:3 s třetiligovým mančaftem byla kardinální ostudou i přes slova šéfkouče Letenských Zdeňka Ščasného: „Nejede říct, že by mě někdo zklamal.“

Felix Čejka poprvé nastoupil za áčko Sparty.
Felix Čejka poprvé nastoupil za áčko Sparty.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud