VIP Sport

8. září 2018 • 19:05

Fotbalový synáček moderátorky Čejkové a golfisty Čejky: Válí za áčko Sparty!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mamce se dme bujná hruď pýchou a táta s ještě větší radostí mlátí holí do míčků. Jejich syn Felix (17) válí za Spartu! Utajené jméno se v sestavě letenského týmu třpytilo v přípravě proti třetiligovému Vltavínu.Hoch se nepomamil ani nepotatil. Mirka Čejková (56) se živila jako moderátorka a dnes dělá referentku na Ministerstvu zemědělství. S německo-českým exmanželem, golfistou Alexem Čejkou (47), dali klukovi muzikantské jméno Felix, a on se coby krajní bek či záložník vrhnul na fotbal.

A jak! V přáteláku s Vltavínem nastoupil v základní sestavě rudých! „Jsem ligovej plejer,“ může si zvesela zanotovat Čejka junior.

Akorát ten výsledek mu kazí náladu. Porážka 1:3 s třetiligovým mančaftem byla kardinální ostudou i přes slova šéfkouče Letenských Zdeňka Ščasného: „Nejede říct, že by mě někdo zklamal.“

Felix Čejka poprvé nastoupil za áčko Sparty.
Felix Čejka poprvé nastoupil za áčko Sparty.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud