VIP Sport

10. září 2018 • 19:25

Šílená vražda ve Francii! Čtrnáctiletý kluk zastřelil fotbalistu (†19) St. Etienne

Autor:
Devatenáctiletého fotbalistu Williama Gomise zastřelil na ulici ve Francii čtrnáctiletý kluk. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Šílená událost z nedělní noci poznamenala francouzské městečko St. Etienne i místní fotbalový klub. Při pouliční přestřelce na pobřeží středozemního moře v místě jménem La Seyne sur Mer byl čtrnáctiletým klukem zastřelen William Gomis (†19).Během nedělní noci se v šedesátitisícovém městě strhla mela. Kulky létaly ulicemi a jedna z nich bohužel zasáhla mladého talentovaného fotbalistu.

William nosil momentálně v »béčku« St. Etienne kapitánskou pásku a mohl mít před sebou velkou kariéru. Jenže jeho život ve vteřině vyhořel. Podlehl střelným zraněním, stejně jako čtrnáctiletý útočník.

„Vedení našeho klubu, trenéři i hráči jsou velmi zarmouceni Williamovou smrtí. Rodině vyjadřujeme hlubokou upřímnou soustrast,“ píše se v oficiálním vyjádření klubu, který leží na středovýchodě Francie.

Událost je o to smutnější, že Gomisovi, který v St. Etienne strávil 5 let, zemřel před několika týdny i jeho mladší bratr…

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud