VIP Sport

10. září 2018 • 19:25

Šílená vražda ve Francii! Čtrnáctiletý kluk zastřelil fotbalistu (†19) St. Etienne

Autor:
Devatenáctiletého fotbalistu Williama Gomise zastřelil na ulici ve Francii čtrnáctiletý kluk. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Šílená událost z nedělní noci poznamenala francouzské městečko St. Etienne i místní fotbalový klub. Při pouliční přestřelce na pobřeží středozemního moře v místě jménem La Seyne sur Mer byl čtrnáctiletým klukem zastřelen William Gomis (†19).Během nedělní noci se v šedesátitisícovém městě strhla mela. Kulky létaly ulicemi a jedna z nich bohužel zasáhla mladého talentovaného fotbalistu.

William nosil momentálně v »béčku« St. Etienne kapitánskou pásku a mohl mít před sebou velkou kariéru. Jenže jeho život ve vteřině vyhořel. Podlehl střelným zraněním, stejně jako čtrnáctiletý útočník.

„Vedení našeho klubu, trenéři i hráči jsou velmi zarmouceni Williamovou smrtí. Rodině vyjadřujeme hlubokou upřímnou soustrast,“ píše se v oficiálním vyjádření klubu, který leží na středovýchodě Francie.

Událost je o to smutnější, že Gomisovi, který v St. Etienne strávil 5 let, zemřel před několika týdny i jeho mladší bratr…

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze