VIP Sport

###BLOK-TOP-VIDEA###

Vrátit se pozdě večer domů a zjistit, že kvůli řádění zloděje musíte volat kriminálku? To nechce zažít nikdo z nás, jenže přesně to se stalo Jaromíru Jágrovi (46) a jeho milované Veronice (27)!Celá utahaná se před půlnocí vracela z pracovní cesty domů, jenže něco najednou nehrálo! „Přijela jsem z focení v půl dvanácté a pak jsem tady do dvou řešila nějaké patálie,“ mávla Veronika na Instagramu rukou. Jenže to situaci dost zlehčovala. Z běžné patálie se může vyklubat dokonce trestný čin!

Na fotce, kterou Kopřivová na internetu zveřejnila, se totiž pohybuje chlapík v černém policejním tričku s nápisem »kriminalistický technik«. A ten v garáži na Jágrově černém bavoráku rozhodně nešetřil následky nějaké dopravní nehody! Uprostřed noci jel v plné polní sbírat důkazy o zločinu!

„1:20, paráda... Myslela jsem si, že tenhle den už nemůže být náročnější,“ odfrkla si Veronika, zatímco kriminalista dokumentoval škody na luxusním fáru.

Nevítaná návštěva pachatele v jejich garáži, to ale člověka rozhodí. Kopřivová tak i přes velkou únavu noc spíš jen probděla. „Co si budeme povídat, ráda bych si pospinkala...“ krčila blondýnka rameny.

Co řeší kriminalistický technik?

Základním úkolem je kromě zjišťování a zajišťování stop také provádění foto- či videodokumentace

Ohledně škody na Jágrově autě mohl:

- sbírat vzorky DNA
- snímat otisky prstů, dlaně, podrážek či pneumatik
- identifikovat nástroje, které pachatel použil
- analyzovat kamerové záznamy z okolí místa činu

Kriminalista dělá svoji práci v Jágrově garáži.
Kriminalista dělá svoji práci v Jágrově garáži.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud