VIP Sport

5. října 2018 • 17:42

Malý penis a strašný sex! Bývalky promluvily o údajném sexuálním násilníkovi Ronaldovi

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chlubil se tím, že spal se stovkami žen. Minimálně jedna z nich s fotbalistou Cristianem Ronaldem podle vlastního vyjádření nesouložila dobrovolně. Američanka Kathryn Mayorgaová tvrdí, že byla před devíti lety útočníkem drsně znásilněna. Co ale o sexu s Ronaldem říkají jeho někdejší milenky?Za rámeček si jejich tvrzení rozhodně nedá. Ronaldo chce být sexsymbol, ale v sexu je prý tragický. „Zatímco většina žen má ráda dobře vybavené muže, na něho byl směšný pohled. Říkala jsem si: Panebože, ať už to mám za sebou. A bála jsem se, jak dlouho to bude trvat. Krátce, dostala jsem za chvíli odpověď,“ uvedla britská modelka Jasmine Lennard, která vzpomínala na deset let starý zážitek se současnou hvězdou Juventusu Turín.

O sexu s Ronaldem promluvila i bývalá milenka fotbalisty Maria Balotelliho, krásná Raffaella Fico. „Mario je mnohem lepší. Sex s ním je jako tajfun.“

A Cristiano neokouzlil ani italskou modelku a herečku Elice De Panicis Agnelli. „Dal mi své číslo a poslala jsem mu zprávu. Skvěle jsme se spolu bavili a bylo to fajn přátelství, ale nic výjimečného,“ řekla blonďatá diva a napráskala na Ronalda jeho tajemství. „Používá vycpávku, aby jeho penis vypadal větší,“ prohlásila De Panicis.

Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.
Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud