VIP Sport

4. října 2018 • 19:12

Manažer hvězd Ledecké a Čecha: Vážně havaroval v Izraeli!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sednout na kolo a řítit se přírodou, to je pro manažera špičkových českých sportovců Davida Trávníčka (43) jako pro štamgasty skvěle natočené pivo. Jenže pravděpodobně při tréninku na maratonský závod v Izraeli havaroval. Téměř nehybný a v krunýři leží v nemocnici v Hadassahu.Nosí sako s kravatou, stará se o TOP sportovce naší země Petra Čecha, Ester Ledeckou a další, ale málokdo ví, že je obrovským milovníkem cyklistiky. Jenže sportovní láska se mohla stát Trávníčkovi osudnou!

Teď totiž vypadá jako mumie, leží v nemocnici na kapačkách, ale díky Bohu, že to nedopadlo hůř. David je ošklivě potlučený, v obličeji má tržné rány a modřiny, ale jeho palec na ruce zůstal zdravý. Na fotce z Instagramu ukazuje, že je po ošklivém pádu v pořádku.

„Je konec,“ posteskl si hlavní muž společnosti Sport Invest, že do první etapy horského závodu (86 kilometrů s nastoupáním 1850 metrů) nevyjede. Možná si nesplnil sen, ale zůstal naživu. Tak snad se o český boom postarají bikeři Jaroslav Kulhavý s Matoušem Ulmanem, kteří jsou z 534 přihlášených jezdců největšími favority na vítězství.

Trávníček v nemocnici palcem ukázal, že je v pořádku.
Trávníček v nemocnici palcem ukázal, že je v pořádku.

Ledecké si všimly NY Times. Je naše vlajková loď, říká manažer, který pracuje i pro Čecha
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud