VIP Sport

21. října 2018 • 05:00

Oklamal Ester přímo u oltáře! Tenista Berdych prozradil manželské tajemství

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Před třemi roky udělal velký životní krok. Tenista Tomáš Berdych si doma v Monaku vzal modelku Ester Sátorovou. Nyní prozradil, že svou milovanou ženu oklamal přímo u oltáře. Co na sebe Berdych napráskal?Má buď kamennou tvář, nebo naopak se směje od ucha k uchu. Ale viděli jste někdy Tomáše Berdycha plakat? „Já jsem v tomhle špatnej, já nepláču,“ řekl český tenista v magazínu Proč ne?!. Jednou se ale rozbrečel a stala se z toho veselá rodinná historka.

Bílé bikiny Ester dokonale padnou!
Bílé bikiny Ester dokonale padnou!

„Když jsme se se ženou brali, tak stojíme venku, je hrozné vedro a já jsem měl ve vlasech nějaký gel, který mi stekl do očí. Načež jsem začal hrozně slzet. Ale fakt hrozně moc,“ uvedl Berdych. Jeho tehdy novopečená manželka byla z pláče svého chotě dojatá.

„Ester mi pak říkala, že jí přišlo hezké, jak jsem byl dojatý až k slzám. No, neměl jsem důvod lhát, takže jsem řekl, jak to bylo, ale od té doby si ze mě dělá legraci, že mě nedojme ani vlastní svatba.“

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud